Příspěvky uživatele - 184.90

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Tepelne cerpadlo, 29.5.2011
Mam dotaz voda v bazénu má 24C a čerpadlo tlačí jen o jeden stupeň více Je to normální Dík Potom sem chtěl nastavit zapnuti T.P a vypnuti ale nikde sem nenašel hodiny jenom ON aOF ale podle čeho se to zapnutí řídí to teda nevím
Vydutí bazénu, 8.6.2010
Mněl jsem letos ten samý problem.Tak sem u Skymeru vyhloubil díru, až na samé dno dal tam ponorné čerpadlo a mám po problemu.Ještě s tou vodou zaliju celou skalku.
Menší dřevěná udírna, 27.4.2010
Všem se moc omlouvám! Dlouho jsem tady nebyl. Podrobnější popis s přesnými rozměry co nevidět doplním.
Menší dřevěná udírna, 17.1.2010
Děkuji za radu. Odhrnu obrátím.
Menší dřevěná udírna, 16.1.2010
Jsem rád, že se někomu líbí. Pro upřesnění doplním-natřená pouze z venku vodou ředitelnou eko lazurou.
Menší dřevěná udírna, 31.12.2009 Obsahuje fotku
Dobrý den všem uzenářům!?  Pokusím se vám v krátkosti popsat mojí udírnu, kterou jsem si vymyslel a také řádně a s úspěchem odzkoušel. Udírna má zděný základ postavený z bílých betonových cihel. Na podlaze udírny posloužily jako " základová... celý příspěvek >
Cibuloviny - kdy do země?, 2.10.2009
Začátkem září sem zasadila krokusi a dnes sem se podivala a už raší lístečky ja to normální děkuji začátečnice
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika