Vydutí bazénu



host - 184.90 (?)
8.6.2010 17:02

Mněl jsem letos ten samý problem.Tak sem u Skymeru vyhloubil díru, až na samé dno dal tam ponorné čerpadlo a mám po problemu.Ještě s tou vodou zaliju celou skalku.

Umístění příspěvku v diskuzi
Připojit reakci

host - 252.74 (?), 7.6.2010 21:25, zobrazeno: 4133x

Mám plastový bazén zapuštěný v zemi a obetonovaný. Letos, když jsem ho začal vypouště jsem s hrůzou zjistil, že se začíná vydouvat dovnitř na několika místech. Asi zato může spodní voda, protože letos na Moravě abnormálně pršelo celé jaro. Zastavil jsem vypouštění v cca 30 cm ode dna a rychle jsem zase vodu dopustil do maxima.

Dokáže mi někdo poradit, zda se to vydutí vrátí zpět, či budu muset to nějak vyřešit jinak? Také by mě zajímal názor, zda dokážu vodu pžefiltrovat a upravit do nějaké rozumné polohy, když mi zůstala i stará voda.

Díky za každou radu i pomoc, neboť jsem z toho na prášky. Za 3 roky, co mám bazén se mi to nikdy nestalo a to jsem ho vypouštěl min. 2 x do roka.

Franta

Adresa příspěvku
Připojit reakci
   
host - 184.90 (?), 8.6.2010 17:02

Mněl jsem letos ten samý problem.Tak sem u Skymeru vyhloubil díru, až na samé dno dal tam ponorné čerpadlo a mám po problemu.Ještě s tou vodou zaliju celou skalku.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů23.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů23.4.2024
Další příspěvky > 
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika