Příspěvky uživatele - 96.2

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Husqvarna 560XP model 2014, 5.2.2014
NE že by si jej zničil-ale umím si představit chlapa co sebou léta tahá těžkou pilu a pak dostane do ruky tohle odlehčené tintítko, s kterým se dá mnohem více škubat, snáze se rve ze sevření. Tak holt tu a tam něco ulítne.
Husqvarna 560XP model 2014, 5.2.2014
Ano, znám to vlákno. Dřevorubec, který byl zvyklý rvát pilu sevřenou v řezu utrhl pružiny. Jiný si stěžoval na špatnou lištu, protože se mu rozpadl rolltop-když se mu sevřela špice při odvětvování. Navíc lišty na HQ jsou standardní od oregonu a... celý příspěvek >
Husqvarna 560XP model 2014, 4.2.2014
No ty jsem občas četl ale nic o výměně celé pily po dílech jsme nenašel.
Husqvarna 560XP model 2014, 4.2.2014
všiml jsem si že nejnovější typ pily má na zátkách nádrží "vyklápěcí" držátko. Pokud vím, tak tu a tam někdo psal o praskající pružině-což je při nejhorším oprava za pár korun.
Poraďte sekeru prosím, 30.1.2014
Nevím jestli to je ten správný rozlišovací údaj. Musím přiznat, že mám obyčejnou sekyru s dřevěným topůrkem. A rovněž s ní sekám všechny špalky. A rovněž sukaté-a též dosud žádný neodolal. Včetně několika ěpalků s kořenovými náběhy přes 70cm v... celý příspěvek >
Husqvarna 555, 562 XP, 27.1.2014
Jste si jistý tou klikovkou a kanálky? Váha se liší jen o 10dkg-to pobere větší kryt a filtr a uchycení lišty-aby na tu klikovku vůbec pár gramů zbylo :-)Já myslel že jsou jinak motory stejné.
Husqvarna 555, 562 XP, 27.1.2014
Mě to také zaujalo, proto jsem to sem napsal. Jestli to je (nebo byla) pravda těžko říct. Pár indicíí tomu nasvědčuje. Když pominu největší evropský trh-Německo, kam se cpe každý, tak např. v Británii 562 také zatém běžně není. Dlaš státy jsme... celý příspěvek >
Husqvarna 555, 562 XP, 26.1.2014
Nevím, jestli jste nečetl celý příspěvek nebo jste mu neporozumně. Nepsal jsem že se 562 nedá koupit. Naopak jsem uvedl, že je tu a tam k sehnání i v ČR, i když výjimečně-vím o jednom prodejci a HQ ji u nás vůbec oficielne neuvádí.  A... celý příspěvek >
Husqvarna 555, 562 XP, 26.1.2014
Přečetl jsem si vyjádření Husqvarny :-) Není to "jen" USA ale také Kanada. A samozřejmě to nevylučuje, že je k sehnání i jinde (třeba na Slovensku, byla i u nás..). Když si přečte znovu specifikaci asi budetet taky souhlasit, že prodávat na jednom... celý příspěvek >
Husqvarna 555, 562 XP, 21.1.2014
562 je pila určená pro USA trh, 560 pro evropský. Na rozdíl od 560 má 562 větší vzduchový fitr a tedy o něco vyšší kryt (není tak sexy), má velké uchycení lišty, asi o deko navíc a lištu do 70cm (oproti max. 60cm u 560). Mechanicky jsou zřejmě... celý příspěvek >
Oprava kladiva s plastovým topůrkem, 16.1.2014
Obávám se, že jakýkoliv nepružný tmel nebo epoxid dopadne stejně. Rázy se na něj budou přenášet a pokud nebude pružit vydrolí se časem stejně. Je to jen otázka počtu úderů. Mimochodem-dřevěné topůrko je otestováno pár stovkami let používání, nízkou... celý příspěvek >
Řetezová pila - smíchaný olej M6AD + ekologický, 12.1.2014
Když s mrazy počítáte, tak ano. Zvlášť v té letošní zimě :-)  Myslím, že při práci se olej v nádrži dostatečně ohřívá i sáláním od válce. Horší je, když necháte pilu stát přes noc v mrazu s plnou nádrží. Plný kanystr taky jen tak... celý příspěvek >
Řetezová pila - smíchaný olej M6AD + ekologický, 12.1.2014
Rostlinnné oleje také rády rosolovatí a tuhnou při nízkých teplotách. Jedná se ale jen o dočasný problém. A přenesením pily do tepla tato příčina zmizí a olej se opět stane tekutým. Rovněž zatuhnutí (teď myslím to trvalé) podporuje stáří a... celý příspěvek >
Poraďte sekeru prosím, 9.1.2014
Hrubou silou-těžkým kalačem si jistě poradíte. Sám kalač nemám a spíše využívám švihu a pružnosti topůrka u lehčí sekery. Pokud to není příliš sukovité, jde to v pohodě. U těch sukáčů nezbývá než zaseknout sekeru a otočit špalkem vzhůru. Většinou... celý příspěvek >
Stihl kontra Husqvarna, 7.1.2014
Blbí amíci? Nerozeznají veslo od kánoe? Poněkud pyšné přirovnání, nemyslíte? Viděl jste co tam dodnes kácí? Myslíte, že byste to zvládl? Mám 15" lištu a někdy taktak stačí na soušky co mi sem vozí. MYslím, že to je ideální délka i kvůli vyvážení... celý příspěvek >
Další diskuze:  6,  7,  8,  9,  10  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika