Příspěvky uživatele - 181.210

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Honda nebo BS?, 1.8.2010
Tak toto je vítězný příspěvek tohoto vlákna, blahopřeji. MB
Záhradná lavička z guľatiny (borovica), 26.4.2010
Dobrý. Já osobně takový nábytek vyrábím také a praktikuji to tak, že za čerstva pořízem sundám kůru a nechám podle potřeby vyschnout půl až jeden rok.Mezitím kulatina vyschne a na povrchu se objeví drobné větší a menší kapičky smůly které před... celý příspěvek >
Modřínový zahradní stůl - čím ošetřit, 26.4.2010
Dobrý.Můžu doporučit olejový nátěr bezbarvý přímo na modřín od rakouské firmy PZN určený pro venkovní použití.Sám jej používám pro venkovní prostředí na dřevěná dubová koryta.V jejich nabídce je olejů celá řada jen si vybrat.Jde o velmi kvalitní... celý příspěvek >
Kolísavé otáčky motorové sekačky, 25.4.2010
Vyčistit svíčku, vyčistit filtr, odkalit karburátor, ale pravďepodobně bude přicpaná tryska v karburátoru - vyčistit. MB
Sekačka Honda nebo Stiga?, 21.4.2010
S tou nesmrtelností SV rozvodů u BS to tak žhavé nedude.Mám vyzkoušeno na 3 motorech s tímto řešením, že životnost je cca 400 motohodin. Samozřejmě je nutno počítat s tím, že čím více se přibližujete k této hranici, tak jde výkon citelně dolů a tomu... celý příspěvek >
Jak zničit mech na zahradě?, 31.3.2010
Fakt nechápu, jak může mít někdo něco proti mechu. Mě osobně se mech moc líbí a samozřejmě na zahradu patří. MB
Bubnová sekačka BDR 581SP Perla vs Vari DS- 521 Líza, 16.3.2010
Dobře, řekněme, že převodovka je na stejné úrovni- co se týká foukaných kol. ty jsou lepší pro provoz, to "okecat" nejde odletujícími kamínky a následným proražením.Jednoduše pneumatika je lepší. A co se týká točivého momentu, tak údaj u BS... celý příspěvek >
Bubnová sekačka BDR 581SP Perla vs Vari DS- 521 Líza, 15.3.2010
Dobrý. A v čem má Perla, v jakých parametrech motoru o dost navíc. V ostatních parametrech provedení- kola, převodovka atd. má navíc právě Vari Líza. MB
Kosačka - automatická regulácia výkonu, 5.3.2010
Prosím Vás, zajímalo by mě, na co potřebujete ručně měnit otáčky motoru, když je patrné, že jste tady v této problematice úplný laik- bez urážky. MB
Kosačka - automatická regulácia výkonu, 5.3.2010
Tak jak to tady čtu, tak prodavač Vám to řekl správně.Já mám tento systém na motoru Kawasaki. Máte páčku se symbolem želva - zajíc, kde si přednadstavíte manuelně otáčky a potřebný výkon pro požadované zatížení- normálně pracujete se strojem a v... celý příspěvek >
Problem s filtrem na mot. pile, 10.1.2010
Tak s tím rejžákem nebo i kartáčkem na ruce jste tomu opravdu nasadil korunu a jste opravdovým vítězem dnešního " závodu". Nepleďte lidem hlavu a doporučuji si přečíst návod k údržbě vlasových filtrů. MB
Problem s filtrem na mot. pile, 10.1.2010
Pro pana 21 230, napsal jste tu odpověď velmi dobře a řekl bych fundovaně, jen mě tam nesedí Váš jízlivý dotaz směrem k panu JS. Nebo to opravdu nevíte proč je lepší nylonový filtr prát ve vlažné vodě než profoukávat vzduchem. Cítím tam z Vaší... celý příspěvek >
Kosačka, 7.1.2010
Dobrý. Na zahradu o rozloze 3600 m2 si pořiďte alespoň rider nebo traktor nebo se z toho "" jináč" zblázníte, a to myslím vážně. MB
Brusný kotouč na Gude 2500pro, 27.10.2009
S těmi kotouči je to tak, že pokud máte na řetězu vyražené číslo 086, 093. 099,103, tak používejte brusný kotoč 4,5 mm. pokid máte číslo 062, 084, 092, 290, tak používejte kotoč 3,0 mm. Máte pravdu v tom že s uvedených příspěvků není zcela jasné co... celý příspěvek >
Malotraktor Vari Honda nebo kultivátor od Mountfieldu?, 16.10.2009
Ano opravdu pěkné a působivé fotky, ale kdybych to neměl 100 x vyzkoušené jak to funguje, tak bych tomu možná i věřil. Stále platí že se s naloženým vozíkem dřeva do kopce nerozjedete a můžete si počítat jak chcete -mimochodem to máte spočítané opět... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika