Příspěvky uživatele - 181.210

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Malotraktor Vari Honda nebo kultivátor od Mountfieldu?, 16.10.2009
Dobrý. doplním jenom jednoduchý závěr k základnímu dotazu v úvodu a to ten, že s Vari se do kopce s naloženým vozíkem nerozjedeš a zůstaneš tam stát jak pešek. Slabě dimenzovaná odstředivá spojka má své meze, začne prokluzovat a nezabere. Toto je... celý příspěvek >
Malotraktor Vari Honda nebo kultivátor od Mountfieldu?, 15.10.2009
Ano to je popis práce převodovky z manuálu. Jak řadit do kopce ? U všech těchto strojů se řadí vždy před kopcem a ne v kopci - toť zásada č.1. Musíš vybrat takovou rychlost, aby jsi to vyjel až nahoru, nebo do místa, kde už budeš moci... celý příspěvek >
Malotraktor Vari Honda nebo kultivátor od Mountfieldu?, 14.10.2009
Dobrý.Teď se vrátím k úvodnimu příspěvku.Mám dlouholetou zkušenost se všemy třemi stroji o nichž se zde diskutuje a váš dotaz zněl co je lepší pro svážení dřeva a sena atd. Moje odpověď je MKS.Sám momentálně používám tento stroj výhradně pro dopravu... celý příspěvek >
Malotraktor Vari Honda nebo kultivátor od Mountfieldu?, 14.10.2009
Vy vjíždíte do starého rostlého trávníku rotavátorem?
Jaký kultivátor?, 22.9.2009
Dobrý.Mohl by jste to trochu více rozvést- myslím tím to že MKS nestojí za moc? Napište v čem je špatný, jakou s ním máte zkušenost-případně v čem je dobrý. Nebo to byl jen výstřel od boku? Ten dotaz je pro pána v příspěvku nade mnou. A zkuste to... celý příspěvek >
Chroupání ve dřevě, 5.9.2009
Pravděpodobně Lýkožrout smrkový, kterého si přivezli z lesa i sdřevem.Co s tím - nic.Nakonec skončí v kamnech a tam mu bude dobře. MB.
Kosačka Kawasaki - výmena oleja, 19.8.2009
Dobrý. Mám uvedený motor a výměnu dělám tak, že olej vyleji nalévacím hrdlem tak, že motor obrátím. Prý je to i lepší pro motor, že lépe vytečou nečistoty -částečky usazenin spolu s olejem. MB
Jaký stroj si koupit k údržbě zahrady 3.000m a luk 7000m2?, 27.7.2009
Pro Ronyho- Osobně si myslím, že máte porost málo nadrcený -určuji podle fotek- je tohon velká masa na jednom místě, a potom dlouho trvá než se tráva rozloží a dochází k zahnívání.Stroj to nadrtí mnohem jemněji a netrvá tak dlouho rozklad.Bubnová... celý příspěvek >
Jaký stroj si koupit k údržbě zahrady 3.000m a luk 7000m2?, 26.7.2009
To je nesmysl, že mulčování je dnes modní zaležitost. a půda se znehodnocuje.Z mého bezprostřednihon okolí přešlo na mulčování už poměrně dost lidí a že by někdosi chtěl znehodnotit pozemek, tak ton opravdu vážně pochybuji. Sám můžu potvrdit, že... celý příspěvek >
Jaký stroj si koupit k údržbě zahrady 3.000m a luk 7000m2?, 25.7.2009
Pro pana 175,250 - ty uvedené fotky té vaší zahrady to je fakt havárie.Myslím, že by jste se měl vážně zamyslet nad změnou technologie. To co tam máte posečené a nechané ležet nemá s mulčováním provedeném mulčovacím strojem nic společného. Já mám... celý příspěvek >
Jaký stroj si koupit k údržbě zahrady 3.000m a luk 7000m2?, 21.7.2009
Na takto velkou plochu dohromady cca. 10000 m2 koupit mulčovač Hurikán F 700 od Vari i pokud možno i se sulkou a máte po starostech.Opravdu skvělý stroj, ten seřere všechno. Druhá možnost vzít Hurikán 600,ale při tak velké rozlozeje to už na delší... celý příspěvek >
Zkušenosti s motorem Briggs 5,5 HP, 19.7.2009
Dobrý. Mě ten údaj o odpracovaných motohodinách nesedí taky.Používal jsem svého času taky mountfilda MS-16 asi 13 let a za tu dobu jsem "" ojel" tyto dva uvedené motory a každý z nich měl natočeno asi 600 hodin.To co uvádíte je pěkná... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika