Příspěvky uživatele - 215.98

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Elektrická pila Ikra Mogatec KSI 1400 - nemaže, 20.7.2015
Tak je to v pytli. I po pročištění to nepromazuje. Zkoušeno cca minutu na volno a na řetězu se neobjevila ani kapka.  Chtěl jsem se tedy zeptat, když jsem zcela zprůchodnil všechny dírky a hadičky, tak může být problém ještě někde jinde? Už... celý příspěvek >
Elektrická pila Ikra Mogatec KSI 1400 - nemaže, 16.7.2015
Tak jsem to rozmontoval a problém je s největší pravděpodobnosti olej, protože se z něho udělej takový hodně lepivý med. Zkusil jsem tedy pročistit čerpadlo, hadičku, nádržku a všechno je teď plně průchozí, což na začátku rozhodně nebylo, tak bych to... celý příspěvek >
Elektrická pila Ikra Mogatec KSI 1400 - nemaže, 9.7.2015
Ok. Pokusím se to vymontovat a snad to někde seženu. :-)
Elektrická pila Ikra Mogatec KSI 1400 - nemaže, 8.7.2015
Taky si myslím. Tedy pilu rozeberu a ja jsem tak ze všech stran pochopil, tak bude vadné pístové čerpadlo, ovšem v návodu, který jsem vedl v prvním příspěvku to pístové čerpadlo nemohu nějak najít. Mohl by mi někdo poradit? 
Elektrická pila Ikra Mogatec KSI 1400 - nemaže, 1.7.2015
Pilu momentálně nemám u sebe a specifikaci oleje přesně nevím. Pila byla mimo provoz tak rok a půl. 
Elektrická pila Ikra Mogatec KSI 1400 - nemaže, 30.6.2015
Jaký to je si přesně nepamatuji, ale byl to olej přímo pro danou pilu. Poradili mi to v obchodě přímo. 
Elektrická pila Ikra Mogatec KSI 1400 - nemaže, 29.6.2015
Ahojte, mám problém se starší elektrickou pilu a potřeboval bych poradit. Mám starší kousek IKRA Mogatec - KSI 1400 (manual zde). Pila přestala z ničeho nic po nějaké době promazovat a teď se při řezání samozřejmě pálí dřevo až to čoudí.... celý příspěvek >
Čističe ploch Kärcher - zkušenosti, 18.7.2013
Opravdu nikdo? To prodávají jen v letácích? 
Obyčejný rýč vs. Fiskars, 25.10.2012
Tak jsem si pořídil rýč Fiskars - konkrétně variantu Ergonomic - rovný (131440) a musím říct, že jsem udělal dobře. Varianta bez teleskopického nastavování mi příjde lepší z důvodu možného viviklání. Ač měřím téměř dva metry, tento rýč mi naprosto... celý příspěvek >
Dolmar WS-2135A - dotazy začátečníka, 11.11.2011
Pila je nová, kupovana cca 14 dni zpět. Dírka je u závitu na nádržce, nikoliv na víčku. Zkusím nafotit a přidat. Jinak zatím jsem se za technický typ považoval, no, čemu se po svých příspěvcích divím. Ale při řezání pozor dám,  to nemůže... celý příspěvek >
Dolmar WS-2135A - dotazy začátečníka, 11.11.2011
Tak jsem včera v garáži pilu kontroloval a nahoře v nádržce na olej,  v místě závitu víčka je vyvrtaná malá dírka (odvzdušňovací). Takže v určité poloze, čistě teoreticky,  olej skutečně může vycházet v malém množství ven. J.
Dolmar WS-2135A - dotazy začátečníka, 11.11.2011
Nemohu pilu bohužel porovnávat s ostatníma - opravdu se jedná o moji první, kvalita nářadí vypadá dobře, zápěstí z vyvažování mě nebolelo, problémy s výkonem jsem nepostřehnul... S tím dobrým návodem pro začátečníka moc nesouhlasím, hodnotil bych ho... celý příspěvek >
Dolmar WS-2135A - dotazy začátečníka, 11.11.2011
Takže jsem regulaci otestoval včera v garáži - a máte pravdu, žádná tam není - bylo to dojíždění řetězu setrvačností + pomalý rozběh, takže se mi to jevilo jako hůře ovladatelná regulace. Takže v tomhle už mám jasno, díky. J.
Dolmar WS-2135A - dotazy začátečníka, 9.11.2011
Díky za info, prověřím v garáži. Volal jsem prodejci a v poslání náhradního těsnění neviděl problém, stejně od něj ještě pár věcí beru. K regulaci - opět ještě jednou ověřím, ale přísahal bych, že jsem úrovní tlaku na spínač rychlost... celý příspěvek >
Dolmar WS-2135A - dotazy začátečníka, 8.11.2011
Díky za informaci - pro mne je důležité, že víčko má mít těsnění a to tam nebylo - s tím mohu kontaktovat prodejce. Předpokládám, že se jedná o klasické gumové těsnění.
Další diskuze:  1,  2,  3  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika