Příspěvky uživatele - 215.98

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Dolmar WS-2135A - dotazy začátečníka, 7.11.2011
Koupil jsem pilu Dolman 2135A na občasné práce kolem domu, a mám pár začátečnických dotazů, na které jsem při práci přišel a nenašel v návodu: - Kolem víčka zjišťuji, že je pořád nějak mastno. Původně jsem myslel, že jsem rozlil při plnění, ale... celý příspěvek >
Česnek nebo neco jineho, 18.7.2011
To bych se 100% určitostí netvrdil. Některé prameny uvádějí, že sadbový česnek namořený být může. V poslední době se provádí moření celých česnekových palic už klidně v září, pak klidně následuje oschnutí a následně distribuce po obchodech.
Nejtmavší mulčovací kůra, 13.7.2010
Tak to je pro mě přínosná informace... nicméně potřeboval bych tuto kůru na větší plochu, je zde nějaká jiná varianta? A mimochodem, právě v Abexu jsem původně zmíněnou tmavou kůru nakupoval. Následně jsem ale obdržel informaci, že už není a nebude... celý příspěvek >
Nejtmavší mulčovací kůra, 7.7.2010
Tohle bohužel nic neřeší.  Už jsem byl v prodejně, ve které mi nabídli vzorky čtyř druhů mulčovací kůry. Viděl jsem je uvnitř v miskách jako vzorky, ale měl jsem možnost se podívat i na celou hromadu kůry. Vzal jsem tenkrát tu nejtmavší ale doma... celý příspěvek >
Nejtmavší mulčovací kůra, 7.7.2010
Zdravím, rád bych mezi okrasné jehličnany nasypal co nejtmavší mulčovací kůru. Bohužel nevím, kde ji sehnat a hlavně, co přesně požadovat. Od pohledu je to obtížné. Nejsem schopný rozeznat někde ve skladě jestli tam mají tmavší mulčovací kůru než... celý příspěvek >
Stavba udírny s grilem svépomocí, 20.4.2010
pekne moc pekne..
Jakou sekacku k baraku na cca 600 m2, 20.4.2010
nad tim jsem take uvazoval. Rozhodne rucni, ale zda se mi, ze ceny jsou dosti vysoke... Mate nejaky tip?
Jakou sekacku k baraku na cca 600 m2, 20.4.2010
Padla mi do oka tato: Benzínová motorová sekačka PM 42 Dolmar mate nekdo zkusenosti? Vlastni nekdo? Luxus cena bych rekl... Pojezd NECHCU
Jakou sekacku k baraku na cca 600 m2, 20.4.2010
Dobry den, jako zvolit sekacku k baraku na travu pozemek cca 600m2, seceni 1x za tyden. Elektrika vsude v dosahu. Ted mi asi dosluzuje motor. sekacka motor B&S a budu muset kupit neco noveho. Nevim, zda se oplati elektrika nebo zase motor.... celý příspěvek >
Dolmar 2140 A, 27.1.2010
tohle je taky v Pze autorizovana prodejna, servis... takze zrejme neprohloupim :]
Olejovy filtr pro motor B, 11.11.2009
Diky za tip
Náhrada filtru, 11.11.2009
Dekuji vam.
Náhrada filtru, 10.11.2009
Cena kolem 300 Kc je uz mnohem rozumnejsi...
Sachs-Dolmar 112 - přechod z volnoběhu, 9.10.2009
K technické dokumentaci si odpovím sám: Našel jsem manuál pro Sach-Dolmar 112, 114, 117 a 120 na této adrese. Kdo má zájem, je volně ke stažení. MN.
Sachs-Dolmar 112 - přechod z volnoběhu, 7.10.2009
Díky za všechny reakce, Ještě tedy na závěr: 1) Uvítám jakékoliv odkazy na technickou dokumentaci k této pile(pokud by se někdo obětoval, tak i zaplatím např. fotokopie příruček) 2) Když nevím, jaký olej byl do směsi používán, je... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika