Příspěvky uživatele - 137.240

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Jak sadit jahody, 17.4.2010
Dobry den jeste bych se chtela zeptat nepochopila jsem, jak psala pani, ohledne te zalivky? Pise dva litry a jeste litr rano na truhlik (60cm), kdyz je mela na jiznim okne a velke listy? To ty jahody potrebuji tolik vody?
Merunka - jak ji mam zastrihnout?, 17.4.2010
Ano koupili jsme ji na podzim 2009 a nezastrihli jsme ji ani v ted. Ja ziju v Recku, takze tady uz mam po odkvetu a ma i tolik listu. Rada bych vedela jestli nevadi, ze jsem ji jeste nezastrihla vetve, kdy je muzu zastrihnout (mam pockat az zase na... celý příspěvek >
Jak mam zastrihnout tyhle tresne?, 17.4.2010 Obsahuje fotku
Dobry den, minuly rok na podzim muj manzel koupil dve tresne viz. foto. Ta prvni ma 3 vetvicky (jedna je nize mozna nejde dobre videt) a ptam se jestli ji mam zastrihnout uz ted a jak. Nechci aby byly stromy vysoke. Ale u druheho stromku je to divne... celý příspěvek >
Merunka - jak ji mam zastrihnout?, 17.4.2010 Obsahuje fotku
Dobry den, posilam Vam dve foto nasi merunky. Zasadily jsme ji minuly rok na podzim, vykvetla a ted ma listy a nahore jednu malou merunku. Prosim o radu jestli ji mam nechat a nebo ji mam zastrihnout a jestli ji mam zastrihmout tak kterou vetev a... celý příspěvek >
Lilie v kvetinaci, 17.4.2010
Moc dekuji, sice nevim co to mam za odrudy, nebot jsem je dostala, ale i tak se budu drzet Vasich rad a budu doufat, ze se jim bude darit...
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika