Příspěvky uživatele - 221.199

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Blaník, 20.6.2011
Děkuji za poznatky.
Strádající meruňka, 14.6.2011
Dobrý den, může to být suchá skvrnitost i nějaký okus. Krom jiného se ptáte co jí chybí nebo přebývá. Určitě přebývá, to co jste dala k jednoleté meruňce okyseluje půdu a to meruňka nemá ráda stejně jako půdu těžkou a vlhkou. Spíš by jí prospělo... celý příspěvek >
Kordia je nepřekonaná, 12.6.2011
Nejen pro p.Petra z Pardubic Dobrý den, každý máme ty chuťové buňky někde jinde ale občas se hodně lidí shodne na něčem co je vynikající tak jako Kordia (chuťově). Můj otec je znalec vína a na otázku jaké je nejlepší odpovídá: "To, které mě... celý příspěvek >
Blaník, 11.6.2011
...a omlouvám se, zapoměl jsem se přihlásit.
Blaník, 11.6.2011
Dobrý den, potřeboval jsem loni zaplnit uvolněné místo jakýmkoliv druhem ovoce ale už bylo téměř vyprodáno,  vybral jsem z toho mála do "sbírky"  zimní rezistent Blaník. Přečtené mám o něm dost, možná jsem ho už i chutnal,... celý příspěvek >
Naklánění jabloní, 11.6.2011
Dobrý den, jen se zeptám, průměr 90 čeho?
Hrušeň Clappova, 15.5.2011
Nejsem si jistý jestli by to zrovna u Clappovky pomohlo a takové zásahy laikovi nedoporučuji.
Kolko nechat plodov na mladej jabloni a ako sa o ne starat?, 15.5.2011
Dobrý den, je potřeba aby se každý čerstvě zasazený stromek "chytl " tedy dobře zakořenil a první tři čtyři roky zesílil kdy pak - obecně - většinou začínají plodit. Často tu tazatelé bědují nad tím, že jim v prvním roce po zasázení... celý příspěvek >
A je po úrodě, 7.5.2011
No, moc se mě nechce dávat hlavu vzhůru a dívat se na to nic...
Moniliový úžeh, 25.4.2011
Dobrý den, vypadá to na úžeh ale při rozvíjení listů se to těžko rozpozná. Mrtvice může být v současnosti důsledkem úžehu. Pokud strom nikdy nekvetl a zachová se jako ten Váš, může být důvodů vadnutí nebo uhynutí stromku víc. Překvapily mě zde... celý příspěvek >
Jaro a strom jako v lednu, 25.4.2011
Odpověď pro pana pepa kot : Dobrý den, jen dodám, že za mě plnohodnotně odpověděl pan Vysloužil.    Zdravím
Kroupy 24. 4. 2011, 24.4.2011
Dobrý den. Neradostné téma na kterékoliv fórum. Hlásím Brno-Bosonohy, volal mi kamarád že má sklizeno - cca v 16h. Kde ještě?   
Jaro a strom jako v lednu, 24.4.2011
Dotaz pro přispívatele  " pepa kot " :  Proč dáváte na podzim ke stromu 200l vody a proč i k meruňce?            Díky, zdravím.
Kaštánka neroste, je jako bonsaj, 13.4.2011
Dobrý večer, pokud je ta Kaštánka srdeční záležitost, tak ji opatrujte jako dosud ale pokud chcete pořádný strom s plody, neztrácejte další leta a dejte ji pryč.Udělejte v létě novou jámu 1,5 X 1,5 X 0,90, dejte do ní panenskou půdu... celý příspěvek >
Maďarská, 5.4.2011
Moc rád bych Vám poradil, ale když stromek nevidím tak to nemohu sloužit. Pokud jsou ty dlouhé (jak?) výhony jako pokračování kosterních větví ve vhodném úhlu kolem 45stupňů tak bych potřebu řezu... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika