Příspěvky uživatele - 197.98

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Rýč fiskars, 5.10.2011
Souhlas. Mám Ergonomic rýč zahradní špičatý a spokojenost veliká.
Zrytí okolo plotu - zamulčování, 6.6.2011
Rád bych zryl určitý pás podél plotu a zamulčoval to kůrou, aby se nerozlézala tráva k sousedovi. Bude stačit, když zryji, jednotlivé drny otočím a pak nasypu cca 10 cm kůry? Nebo je nutné ty drny oklepat a odvézt. Prostě mi jde o to, zda pokud ty... celý příspěvek >
Sekerka Fiskars X11, 6.5.2011
Co třeba originální ostřič nožů a seker Fiskars?
Šťáva z černého rybízu, 22.7.2010
Pokud to zde již někde je, omlouvám se. Na netu jsem našel tento recept, doma má ohromný úspěch. Suroviny: 3 dl černého rybízu, 200 listů černého rybízu, 3 kg cukru, 50 g kyseliny citronové Postup: Černý rybíz vaříme s umytými listy v 3 l... celý příspěvek >
Sekačka Partner - množství oleje, 9.7.2010
Tak jsem měl asi špatný den. Včera jsem bez problémů hladinu oleje viděl. Byla asi tři cm nad ryskou max. :-)
Zavařování v mikrovlnné troubě, 16.6.2010
Máte naprostou pravdu. Stačí však udělat si čepici z alobalu. Před zapnutím mikrovlnky si jí nasaďte a je to vyřešené. Jestli máte doma nějaká domácí zvířátka, pořiďte jim čepici rovněž.
Křovinořez na max. 100m^2 co nejlevněji, 15.6.2010
A to jste nevěděl? Ono to je ještě horší. Ona ETA nevyrábí v Číně. Ona na čínské výrobky lepí svou značku. Přesto mi je tato značka tak nějak sympatická.
Křovinořez na max. 100m^2 co nejlevněji, 15.6.2010
Je přeci rozdíl, zda renomovaná značka vyrábí v Číně a nebo Číňani něco obšlehnou a patlají to sami. Sekačku mám Partner, naprosto bez problémů. Křovinořez Hecht 132. Zatím z něho mám smíšené pocity.  Sekal jsem s ním 2x a popravdě řečeno,... celý příspěvek >
Rozkládací altán 3x3 metry, 14.6.2010
Dobrý den, včera jsme ho sestavili a provizorně ukotvili. Stihnul jsem udělat pouze jednu fotku  Sestavení trvalo ve třech lidech asi tak hodinku. Nebyl žádný problém. Zatím jsme ho ukotvili zapichovacími kolíky, které byly přiložené. Za tři... celý příspěvek >
Křovinořez Hecht 143, 9.6.2010
Pod to se podepisuji. Kopoval jsem Hecht 132 v jedné ústecké firmě. Trápil jsem se s ním celý víkend. Šlapal jenom na sytič a po deseti minutách už ani to. Prostě pořád chcípal, po přidání plynu. Odvezl jsem ho na prodejnu, kde mi ho na počkání... celý příspěvek >
Domácí šunka, 2.6.2010
Přečíst si příspěvky nad Vámi je moc pracné?
Jaký levný křovinořez?, 1.6.2010
Připojím se s dotazem. Mám zahradu cca 900 m2. Většinu posekám sekačkou, ale jelikož je ve svahu a jsou tam terasy a různá těžko dostupná zákoutí, nedostanu se všude se sekačkou. Musím tedy pořídit křovinořez. Bude se jednat opravdu o malé kousky... celý příspěvek >
Obyčejný rýč vs. Fiskars, 28.5.2010
Z Vašich příspěvků je cítit úcta ke svým zaměstnancům. Klobouk dolů.
Rozkládací altán 3x3 metry, 28.5.2010
Bavíme se o tomto. Kde jsou, pěkně prosím, ty PVC rohy? Prohlížel jsem to důkladně a žádné PVC nevidím.
Rozkládací altán 3x3 metry, 27.5.2010
Dobrý den, koupil jsem ho, ale ještě jsem ho nesestavil. Stále jsou nějaké důležitější věci na zahradě. Zatím jsem si nechal udělat kovové patky na ukotvení. Počítám, že max. do měsíce to dám do kupy.
Další diskuze:  1,  2,  3  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika