Příspěvky uživatele - 120.179

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Poznáte prosím někdo sukulent?, 14.5.2010
prošla jsem plno fotogalerií a myslím že to mám. Určitě adromischus, jen nevím jestli cooper nebo festivus... nebo jiný, je jich moc:)) Díky všem za pomoc.
Poznáte prosím někdo sukulent?, 13.5.2010 Obsahuje fotku
Udělala jsem více snímků, rostlinka vyrůstá z jednoho zasazeného listu. Vyfotila jsem i totožnou rostlinku zakoupenou loni tamtéž, při nákupu měla zbytek stonku odstřiženého květu, tenké suché stéblo uprostřed mezi listy. Přes zimu opadaly listy, asi... celý příspěvek >
Poznáte prosím někdo sukulent?, 12.5.2010 Obsahuje fotku
Tuhle sympatickou rostlinku jsem koupila v OBI, měli ji v hromadě jiných jako sukulent mix. Copak to je zač, víte někdo? Díky.
Jak sadit jahody, 6.5.2010 Obsahuje fotku
A takový jsme krásný holky... :)) Foceno 1.5.
Nejzdařilejší pokojové rostliny, 4.5.2010 Obsahuje fotku
Taky se pochlubím svými miláčky no prostě blázen do begonií
Pokojová Calla, 22.4.2010
Doporučuji knížku od pana Ježka Hlíznaté áronovité rostliny v bytech a zahradách. Já ji koupila teď v Levných knihách za dvacku :))
Rhipsalidopsis nebo-li Velikonocni kaktus, 20.4.2010
Já bych nestříhala, to by ho mohlo podpořit v bujném obrůstání.  Zkuste si zasadit odlomenou větvičku, moc neyroste, za rok pokvete...
Jak sadit jahody, 18.4.2010
Mirek: přesně tak :)) Omlouvám se za nejasný popis, takže: podle mých zkušeností nesmí mít jahodník pocit nedostatku vody, protože nejdřív začne šetřit na plodech. Místo šťavnaté jahody bude zaschlá hrudka.  Na jižním okně praží sluníčko... celý příspěvek >
Begonia rex - jak udržet zbarvení listů, 16.4.2010
Objevila jsem v zahradnictví zajímavý kultivar begonie rex,  tmavěhnědé listy sametově dočerna, se sytě tmavěrudými skvrnami. Na celé rostlině vlastně nebylo nic zeleného. Doma se mi začala hezky rozrůstat, ale mladé lístečky jsou obyčejné... celý příspěvek >
Jak sadit jahody, 15.4.2010
Tak přesně to jsem udělala vloni :)). koupila jsem v OBI nějaké jahody, dokonce v akci, jediné označení bylo stáleplodící. Vysadila jsem je do truhlíku za okno (v paneláku jinou možnost nemám), mám okna přímo na jih, slunce praží celý den, jahodám se... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika