Příspěvky uživatele - 176.254

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Neznamy chrobak na jabloni, 1.5.2010
Je to zřejmě Zlatohlávek tmavý. Je o mnoho menší než Z. zlatý.
Zahrada den po dni. Co jste dnes dělali?, 30.4.2010
Dnes jsem plel cibulku ze semínek a zaléval zahradu. Bylo děsný vedro, tak jsem včas všechny práce ukončil. Potěšení mi způsobil motýl Otakárek ovocný, který mě obšťastnil svojí návštěvou. Kontroloval jsem kvetoucí višeň Favorit a zjistil, že jsou... celý příspěvek >
Zázraky v zahradě, 30.4.2010
Pane Rozkošný, nerad to říkám, ale ten váš Koniklec luční je Kostival lékařský.
Žloutnutí listů u česneku, 29.4.2010 Obsahuje fotku
Pěstuji stále stejný druh už asi 30 let. Na podzim jsem vysadil stroužky z loňské a předloňské sklizně. Již jsem tu na stránkách o česneku o tom psal. Loňský česnek je krásně zelený, předloňskému žloutnou spodní listy.  Jsou na společném záhoně... celý příspěvek >
Je kos škůdce?, 29.4.2010
Jsou to zpěváčkové hospodáříčkové a zahrada je jejich. Já je miluju. Když slyším jejich rozlobený hlas, běžím se jich zastat a padoucha, většinou je to kočka, ženu pryč.
Je toto moniliový úžeh?, 28.4.2010
Meruňku bych rozhodně proti moniliovému úžehu preventivně stříkal. Sám meruňku nepěstuji. Plody dostávám od kamaráda, který má pro pěstování podmínky. Moje odpozorovaná zkušenost je, že stromky oslabené monilií v následujícím roce hynou na mrtvici.... celý příspěvek >
Pnoucí hortenzie - barva, 26.4.2010
Hortenzii pnoucí znám z Průhonického parku. Najdete ji tam nad pamětní deskou zakladatele Sylvy Taroucy. Kvete malými ne příliš zajímavými kvítky bíle a je hrozně moc vzrůstná. Ale přirůstá pomalu. Je docela možné, že se vyskytují i jinak rostoucí a... celý příspěvek >
Majoránka, 22.4.2010
Právě zalévání je můj nedostatek v péči při pěstování majoránky.  Zahradu navštěvuji na jaře 1x za týden.  Při předpěstování s každodenním pokocháním na panelákové lodžii získám odolné rostlinky, které se mi podaří po přesazení udržet při... celý příspěvek >
Hádanka pro pěstitele dřevin, 22.4.2010
Modřín pěstuji více jak 20 let. Nechal jsem ho vyrůst asi do 2,5 m výšky a vždy na jaře odstřihnu větvičky na 1 až 2 pupeny. Musíte podporovat růst terminálu se zachováním a vytvářením postraního porostu, který ale zkracujete, aby nedošlo k vyholení... celý příspěvek >
Majoránka, 22.4.2010
Předpěstování má výhodu v péči, kterou majoránka vyžaduje. Přesazení není náročné.
Nemoc Rododendronu, 20.4.2010
Mám dojem, že vidím nahoře a napravo květové pupeny. Přidejte mu kyselý humus. Hrabanku nebo rašelinu.
Zanášení čerpadla ve studni, 20.4.2010
Nevyhazujte peníze oknem. Naučte se s čerpadlem žít.
Hádanka pro pěstitele dřevin, 20.4.2010
Ano, je to cepovaný modřín. Každoročně na jaře větvičky odstřihávám na jeden až dva pupeny. Chtěl bych zkusit palisádu s více takto pěstovanými modříny.
Zanášení čerpadla ve studni, 20.4.2010
V čerpadle zřejmě dojde ku korozi a "spečení" dílů. Já leju do odpojeného a vylitého odstředivého čerpadla nemrznoucí směs. Ponechané přes zimu ve vylitém stavu, by znamenalo, že se korozí přes zimu také zapeče. U vás jde zřejmě o korozi... celý příspěvek >
Zanášení čerpadla ve studni, 20.4.2010
Přestane se úplně točit? Proč ho dáváte do opravy? Popište více problém.
Další diskuze:  1,  2,  3  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika