Příspěvky uživatele - 168.136

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Pomozte najit nazev rostliny. Dekuji, 15.4.2010
Erica to urcite neni, kvetenstvi ma Erica zvonkoveho typu, ale toto ma klasicky tvar maleho kvitecku (neco jako ma bily Arabis caucasica nebo neco podobneho) akorat si nepamatuji jestli ma kvet pet listku nebo vic. No asi budu muset pockat az se... celý příspěvek >
Jaky je to druh Jasminu? Dekuji, 15.4.2010
Dokonce jsem zjistila, ze se mu rika i Jasminum illicifolium nebo jasminum magnificum.
Jaky je to druh Jasminu? Dekuji, 15.4.2010
Tak uz jsem to snad nasla, melo by to byt Jasminum nitidum. Na google.com jsem ho nasla pod obrazkama a je to urcite on. Ale i tak dekuji za pomoc
Pomozte najit nazev rostliny. Dekuji, 15.4.2010
Melaleuca ne, ale dekuji za pomoc. Snad se najde nekdo, kdo tuto rostlinu uz videl. Pomuzu mozna tim, ze je privezena z Italie (rekl prodejce)
Jak sadit jahody, 15.4.2010
Dobry den, koupila jsem si nejake jahody, rikam nejake, protoze prodavajici jmeno proste neznal. Bylo zajimave, ze uz mely kvitka a nektere uz male jahudky, pritom jsem slysela, ze jahody rostou az na druhy rok. Tyhle jahody jsem si koupila a chci je... celý příspěvek >
Jaky je to druh Jasminu? Dekuji, 15.4.2010 Obsahuje fotku
DObry den, koupila jsem si popinavy Jasmin a porad nemohu najit jaky je to druh. Muzete mi prosim poradit. Zatim se tam otevirela jen jedna kvetinka a jeste asi ani ne cela. Vidite to na fotce. Myslim si, ze kvety budou bile a jejich listecky tenke.... celý příspěvek >
Pomozte najit nazev rostliny. Dekuji, 15.4.2010
Jeste bych zapomela, ze kvitky jsou bile (coz vypadalo zajimave protoze poupatka jsou ruzova) a kvitek je jestli si dobre pamatuji maly asi pul cm a myslim pravidelny s peti listky. Poslu jeste fotku az se mi nejaky otevre.
Pomozte najit nazev rostliny. Dekuji, 15.4.2010
Dekuji, ale to neni ona, ted jsem se na ni divala a ta ma Andromeda ma ty poupatka (bobulky) jakoby ve zvazcich a ma silnejsi jehlici. Ta rostlina co mam ja ma jehlici tenke syte zelene a velmi jemne (trochu mi to pripomina jehlicky rozmarynu, ale... celý příspěvek >
Cykas co se mu stalo?, 15.4.2010
Moc d ekuji za radu, i kdyz ja ziju na jihu a tady u nas se Cykasy sadi do zeme a slunecni zar jim nejak nevadi. V zahradnictvi kde jsem ho koupila byl venku, ale asi mate pravdu v tom, ze ten co ho vypestoval ho mohl mit ze skleniku. Snad to bude to... celý příspěvek >
Cykas co se mu stalo?, 15.4.2010 Obsahuje fotku
Dobry den, koupila jsem si dva krasne male Cykasy a u jednoho z nich mi zacaly belat listy. Posilam i foto. Oba jsem zasadila do stejne zeminy, ale nejsem si jista jestli jsem ten, co mi schne nepohnojila hnojivem. Mohlo by za to to hnojivo? Asi jsem... celý příspěvek >
Pomozte najit nazev rostliny. Dekuji, 15.4.2010 Obsahuje fotku
Koupila jsem si krasny maly kerik, ktery vypada jako maly jehlicnan az na to, ze jehlicky jsou velmi jemne. Navic ma tato rostlina malinke ruzove kulicky (popatka) z kterych se vyvine maly bily kvitecek. Na rostline byla jen cedulka WAX, ale zadnou... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika