Příspěvky uživatele - 194.154

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Neolistěná pnoucí růže, 28.6.2012
Prosím o radu, co mám dělat, když výhony cca 3leté Sympatie jsou téměř bez listí. Kvete pěkně, ale bez listí nevypadá moc dobře. Děkuji předem, Jana
Lis na ovoce - vyroba mostu/stavy, 31.8.2010
Adri - a co zkusit odšťavňovač? Mám ho doma, levný asi za 900 Kč, jablka jen umyji a naházím, žádné drcení apod. Mošt vynikající. Zbylou hmotu vyhodím na kompost. Je ale pravda, že to asi není na výrobu moštu ve velkém. Jana
Verbena, 19.8.2010
Děkuji Marcelo za radu, na truhlíky neprší, ale je pravda, že zalévám tak, aby substrát byl stále vlhký.
Verbena, 19.8.2010
Dobrý den, již několik sezon zkouším pěstovat verbenu, ale vůbec se jí nedaří. Neroste, je bledá. Hnojím, zalévám a nic. Mám ji na terase, kde svítí sluníčko do 12. hod. a potom zase tak od 17. hod. Poradíte, co dělám špatně? Ani surfinie mi moc... celý příspěvek >
Výluh z kopřiv, 12.8.2010
Prosím o vysvětlení k čemu je dobrý výluh z kopřiv jako hnojivo, ke kterým rostlinám ho používat a kdy. Předem děkuji, Jana
Ph mínus, 14.7.2010
Nevíte někdo, co je to za chemickou sloučeninu Ph mínus? Děkuji, Jana
Kdy přesadit pivoňku, 16.6.2010
Děkuji za rady, Jana.
Zámková dlažba a mravenci, 16.6.2010
Prosím o radu jak zničit mravence, kteří neustále dělají hromádky ve spárách zámkové dlažby. Vypadá to, že pod celým chodníčkem je asi velké mraveniště, protože hromádky vyneseného písku jsou po celém chodníčku. Zkoušeli jsme všelicos a nic... celý příspěvek >
Kdy přesadit pivoňku, 16.6.2010
Dobrý den, potřebuji přesadit pivoňku, poradíte, kdy je nejvhodnější doba a nejlepší místo? Děkuji za odpovědi.Jana
Nevykvetlá poupata rhododendronu, 3.6.2010
Můj asi 4letý rhododendron měl letos poměrně dost poupat, ale většina jich nevykvetla. Nevíte někdo co s tím? Děkuji, Jana
Máta - jak se jí zbavit?, 14.5.2010
Dobrý den, poradíte mi jak se zbavit máty, která se rozlezla po celém záhonu? Mám květinový záhon, kam jsem si před 2 lety přidala mátu. Nejprve to byl krásný keříček, ale letos ji mám rozlezlou po celém záhoně i vrostlou mezi ostatní květinky.... celý příspěvek >
Malý ovocný stromek, 14.4.2010
Děkuji všem za rady - asi je pravda, že spadané ovoce nebude dělat v předzahrádce moc velkou parádu. Jana
Malý ovocný stromek, 13.4.2010
Dobrý den, ráda bych si pořídila nějaký menší ovocný strom do předzahrádky. Nejlépe třešeň nebo meruňku. Poradíte mi, prosím? Díky Jana
Čím ohraničit trávník od kůry nebo kamínků, 24.3.2010
Koukněte na "neviditelné" plastové lemy, po kterých může jet i sekačka, takže odpadá dodatečné stříhání trávy, které je potřeba udělat např u jinde zmiňovaných dřevěných plůtků. Mají různé barvy a vypadá to pěkně. Jana
Krokusy, 12.3.2010
Dobrý den, prosím poraďte, jestli mohu krokusy, které mě nyní vykvetli doma, dát již teď do venkovního truhlíku. Bojím se, aby nezmrzli. Chtěla jsem je mít na Velikonoce, ale to asi tak dlouho nevydrží. Děkuji, Jana
Další diskuze:  1,  2  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika