Příspěvky uživatele - 191.158

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Melounoviště 2010, 17.6.2010
Pokud budou dobré podmínky tak vyroste vše, nebojte. Lestru já ale neznám.
Žádné hrozny, 17.6.2010
Vylamujte zálistky! Vloni na jaře jsem vysadil sazenici Arkádie a letos má na třetím dřevě u dvou letorostů tři květy. Chci jeden nechat na "zkoušku", rostlina vypadá velmi dobře, dosáhla výšky cca 2 metry a nemocem prozatím odolává. Mirek
Vyštipování zálistků u rajčat pro začátečníky, 16.6.2010
Přesně tak! Mirek
Stihnu ještě vypěstovat zavařovačky?, 15.6.2010
Šup s nima do země, dokud nebudou ve sklinkách tak nic není jisté. Samozřejmě že rozdíl bude v pěstování na zahrádce pro svou potřebu a nový výsev někde na stroji opečovávaném lánu.
Perenospora - 7. června, 15.6.2010
Prim a Afroditu jsem stříkl Falconem a vše ostatní jsem proběhl Quadrisem. Na jednu stranu jižní strana budovy odráží teplo a réva roste a zraje dříve, na druhou zase tolik asi "neluftuje" a potíže s padlím právě zde mám už hodně dlouhou dobu. Štve... celý příspěvek >
Vyštipování zálistků u rajčat pro začátečníky, 15.6.2010 Obsahuje fotku
Zkuste se podívat zde - http://www.rajcata.com/zastipovani-rajcat/ - není to až tak úplně zřetelné ale přece jen něco. V principu je to tak že roste hlavní stonek a z něj list nebo květenství. Mezi listem a stonkem vyrůstají zálistky které se... celý příspěvek >
Melounoviště 2010, 15.6.2010 Obsahuje fotku
Přesně tak, sazenicím uhnívají kořeny. Vysadil jsem v neděli část "železné" rezervy (to už jsou jen melouny běžně dostupné u nás, vypiplané odrůdy z Ruska zničila voda a zima), v noci přišla OPĚT průtrž a od včerejška OPĚT řeka stoupá. Ještě je... celý příspěvek >
Paprika pro venkovní pěstování, 15.6.2010 Obsahuje fotku
Pan František doslova kopíruje mé dobré zkušenosti s těmito odrůdami. Beros zkouším letos poprvé ale o víkendu jsem ochutnal první plody a dost mne pálily. Takže jsem je vyryl (aby nepálily i sousední odrůdy), otrhal plody a přesadil na zahradu kde... celý příspěvek >
Okurky ve skleníku, 15.6.2010 Obsahuje fotku
Dobrý den, díky za radu ale oddrenážování není v mém případě možné. Zahrada je kousek od hráze řeky a pokud je vysoká hladina (déle jak týden) tak se spodní voda tlačí vzhůru (spojené nádoby). V této době je asi 50 cm pod terénem a řeka bohužel už... celý příspěvek >
Zalepení nafukovacího límce na bazénu, 14.6.2010
Já jsem to zalepil samolepící páskou. Je to snad něco teflonového a používají to elektrikáři (E.OŇáci). Hodně to lepí, má to šedostříbrnou barvu a je to stále pružné. Lepil jsem s tím i zevnitř bazénku a drželo to. Název pohužel nevím. Mirek
Fotogalerie zahradních jezírek, 14.6.2010
Ten poslední snímek bych nazval "My z konce světa"! Paráda, neničí Vás to ticho? (tedy krom žab ;o). Mirek
Invaze mšic, 11.6.2010 Obsahuje fotku
Musím obnovit nátěry lepem na kmenech, po dlouhých deštích jsou málo lepivé. S potěšením jsem včera pozoroval larvy slunéček jak likvidují mšici na meruňce, a tak jsem zatím nestříkal. Patrně nás letos čeká i invaze slunéček, protože mšic je... celý příspěvek >
Réva - poškození listů, 11.6.2010
Třeba MAGUS 200 SC. Mirek
Mravenci v zahrade, 11.6.2010
??? upřesněte, díky Mirek.
Úroda, 11.6.2010
Všiml jsem si u podmáčených rajčat že v úrovni země začaly rostliny samy vyhánět kořínky (ce je v zemi tak uhnilo) a tak jsem je nechal osudu. Jakmile půda vyschne zasadím záložní, papriky se ale už asi nevzpamatují ;o(. Máte rostlinky nádherné,... celý příspěvek >
Další diskuze:  6,  7,  8,  9,  10  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika