Příspěvky uživatele - 191.158

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Papriky - krabatění listů, 24.6.2010
Prubnu to na kytkách. Mirek
Material pro ohraniceni ohniste, 24.6.2010
Tak to máte na mysli buď dlažební kostky, nebo úseky dálnice mezi Brnem a Břeclaví! 
Broskvoně - kadeřavost - rok 2010, 23.6.2010
Ještě dotaz na starého kosa - čím to, že se na plodech broskví vytváří protáhlé špičky (přirovnal bych k citronu). Dík
Broskvoně - kadeřavost - rok 2010, 23.6.2010
Nemyslel jsem hladké co se týče "chlupů" ale povrchu, a ten je "hrbolatý". Pokud takové nektarinky mají být, tak je vše v pořádku, jen jsem napsal svou zkušenost a ta nemá s učením kosa nic společného.
Broskvoně - kadeřavost - rok 2010, 23.6.2010
Postříkal bych ještě proti strupovitosti - preventivně (plody nektarinky nejsou hladké, nevím zda to tak má být ale s tímto mám špatné zkušenosti), jinak pěkné! Mirek
Lilek - padání květů, 23.6.2010
Lilek je ještě o krapánek háklivější než paprika. Já mám, nebo jsem měl, lilky na třech místech - ve foliáku (kaput, vyhozen), venku na zahradě (kaput), venku u baráku (1/2kaput, uvidí se). Za všechno může chladno, mokro a málo slunce, letos budu... celý příspěvek >
Papriky - krabatění listů, 23.6.2010
U těch Eko na bázi olejů, lecitinu apod., musí dojít k postříkání mšic aby se "zalepily"? Ono je docela problém postříkat např. papriky zespod listů. Mirek ------- Teď jsem si našel Nudosan - Určení: Povolené použití v domech a zahradách. Používejte... celý příspěvek >
Mravenci, 23.6.2010 Obsahuje fotku
Tak jsem vyzkoušel prostředek na obrázku. Po více než týdnu jsem odklopil dlaždici a hele, hned vedle prášku si mravenci uložili kukly. Vařící voda spláchla vše.
Co s posbíranými slimáky?, 22.6.2010
Pozbíráte slimáky do kýble a posypete vápnem.
Papriky - krabatění listů, 22.6.2010
Já bych ho vyhodil a papriky sříkl proti mšicím. Až do letoška jsem pěstoval papriky vždy jen venku a vždy se nějaké listy krabatily, proč?, to jsem nikdy nevěděl. Papriky jsem jen hodně hnojil, zalíval a stříkal proti mšici.
Perenospora - 7. června, 22.6.2010
Repete, pro sichr. Mirek
Papriky - krabatění listů, 22.6.2010
Podívejte se tady. Mirek
Mlada třešen odchází, 22.6.2010
Jakou to máte odrůdu (jen pro zajímavost)? Děkuji Mirek
Okurky ve skleníku, 18.6.2010
Tak jsem koupil pěknou přísadu AMY a RUBINKA? (Rubika, Rubinola, zelená do červena). Mirek
Melounoviště 2010, 17.6.2010
Těžko říci, nemám s tím zkušenosti. Uvidím jak se jim bude dařit, případně mohu spodní část zastínit. Prozatím je ale spíše problém opačný. Venku bylo 11°C a od neděle s přestávkami pršelo, už mám zase obavy o tento víken vysazené "poslední zálohy na... celý příspěvek >
Další diskuze:  6,  7,  8,  9,  10  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika