Příspěvky uživatele - 40.193

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Dakr FD-3, 29.7.2010
Zdravím všechny dakráky Také jsem letos pořídil FD3 jako náhradu za VARI (prstová lištovka tu plochu včetně motoru po 20 letech nevydržela což byl skvělý výkon i při pravidelné údržbě). FD3 je skutečně skvělá mašina. Mám mulčovač a dvoububen +... celý příspěvek >
Stihnu ještě vypěstovat zavařovačky?, 15.6.2010
Lidičky, jsem z jihu Moravy a zde zatím nebyly příznivé podmínky pro růst okurků.Dá se říct, že všechno zhnilo.Poraďte mi, myslíte,že mám risknout novou sadbu a že okurečky, zavařovačky ještě stihnu vypěstovat?Děkuji
Oleo-mac není na prd, 8.6.2010
Tak to je snad rozměr Vaší zahrady těch 170 cm. Já osobně mám Stihl 400 a struna tak vysokou a hustou trávu není schopná zvládnout.  Jedině nůž a ještě přeseknout v půli. Sekat strunou je hovadina toto je práce tak pro bubnovku.
Dakr FD3, 22.4.2010
zdravím ještě jednou, vozík se dá připojit, protože závěs je totožný, jen je potřeba dávat pozor na celkovou váhu. On DAKR FD3 je převážně určený na sekání a při přetížení pojistný ventil v hydropojezdu přepouští tlak a nerozjedete se. Jinak jsem... celý příspěvek >
Dakr FD3, 21.4.2010
Zdravím, pořídil jsem FD3 před týdnem a to s mulčovačem a dvoububnovou sekačkou. Až na nějakou maličkost, která se vyřešila v rámci prodeje jsem pouze popojížděl po zahradě v sestavě vozík od staré VARI a FD3 k zajetí motoru bez zátěže. Je pravda,... celý příspěvek >
Pilatka svestkova, 30.3.2010
Proběhl postřik Oulekolem proti zimním potvorám a za chvilenku tomu dám ten Calipso.Jak se na stromě objeví první květy, dám tomu po2,zavěsím lepící papíry (stojí to pár korun) a konec honů, adieu.
Cibulky lilie - na zimu ven?, 26.2.2010
Mohl by mi tu někdo poradit, co nyní mám udělat se stonkem, který zatím neuvadl (neshnil)? Mám 2 rokem zasazené orientlilie, které na podzim ustřihnu cca 15cm od země.Nyní mi trčí lodyhy ven, tak nevím, jestli je mám pod zemí odstřihnout, či co.Byly... celý příspěvek >
Dakr FD-3, 5.1.2010
Zdravím, já jsem neodolal a zjišťoval možnosti sedačky a dospěl jsem k následujícímu závěru: Vzhledem k tomu než se rozhodnu ke koupi určitého výrobku zjišťuji podrobnosti, kvalitu výrobku, ochotu výrobce a prodejce, zkušenosti atd. konkrétního... celý příspěvek >
Dakr FD-3, 4.1.2010
Dobrý den, těší mne Vaše kladné zkušenosti, vzhledem k tomu, že jsem se pro tento stroj po zvážení všechpro a proti také rozhodl mám na Vás jeden dotaz. Při sečení používáte sedačku a nebo za mašinkou takovou vzdálenost odchodíte? V případě, že... celý příspěvek >
Motorová pila Alpina P680, 31.12.2009
Dobrý den, každý chválí značku která je pro něj nejvýhodnější co se týká uživatelského konfortu, možnosti servisu a jednoduchosti údržby. Já osobně jsem volil Stihl 361 a po dvou letech jsem spokojený. Od stejné značky mám i křovinořez 400 a také... celý příspěvek >
Zavazia do kolies, 3.11.2009
a co takhle vyzkoušet naplnit duši vodou, jak se to kdysi dělalo docela běžně na zemědělské technice, aby se zvýšila zátěž. Je ale pravda, že se používalo specielních ventilků. Váhu to ale zvedlo dokonale.
Skalka ve svahu nebo trávník, 19.7.2009
Není to po roce, omlouvám se.Fota jsou vložena sice po roce, ale ta první je focena před 4 roky, takže odstup je 4-letý.
Pochlubte se svými balkonovými kytičkami, 30.6.2009
Nádhera.U mě ty modré vítězí.
Pilatka svestkova, 15.6.2009
Calypso 480SC je opravdu vynikající!!! Navíc je smrtící na mandelinku, veškerý savý, žravý hmyz.Pro mě 1.Mám konzumní gigant švestku,stříknu jednou když raší pupeny,pak těsně před květem.Výsledek je ten,že musím protřepávat nyní větve,aby se mi... celý příspěvek >
Skalka ve svahu, 13.6.2009
Jožko, dík za rady, některé kameny utopím, do oblázků se nám nechce, se změnou horizontu už nepohnu, nemá smysl vše bourat jen kvůli pár centimetrům a s tím telefonním sloupkem opravdu neudělám nic.Už nyní je ale zamaskován z polovičky vysokou,... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika