Příspěvky uživatele - 163.163

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Zkušenosti s firmou Albion Group, 22.3.2010
Mám od Mountfieldu a ta je za fóliový bazén stejně drahá a za plasťák ještě dražší. Lokální firmy z Moravy se mi za bazén 3,5*7*1,5m se zastřešením do 190 000 Kč nevejdou. Pokud byste měli jakékoliv doporučení sem s ním. raději si něco připlatím nebo... celý příspěvek >
Zkušenosti s firmou Albion Group, 22.3.2010
Dobrý den, příspěvek pisatele ze dne 28.2. mě překvapil, hlavně cena zastřešení - u stejného bazénu mi ji spočítali v jejich "akci zdarma" na 22 000 Kč. Zatím stále ještě váhám a nevím, zda do toho s Albionem jít. Mám ještě chvíli na rozmyšlenou, než... celý příspěvek >
Zkušenosti s firmou Albion Group, 23.2.2010
Právě se chytám koupit od Albionu bazén i se zastřešením, které inzerují zdarma. Pán mi po telefonu sdělil, že vše by mě mělo vyjít na nějakých 150 000 kč včetně vybavení a zastřešení.- bazén 3,5 x 7m x 1,5m (u zastřešení se prý platí jen montáž 17... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika