Příspěvky uživatele - 196.102

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Magnolie - kvete na jaře i v srpnu, 12.8.2007
I nám k velkému překvapení rozkvetla magnólie stellata. Měla 3 kvítky a další se možná ještě rozvinou...
Salix Integra, 12.8.2007
Obávám se, že musíte počkat zase na jaro. S podzimem by lístky měly zezelenat a pak opadat. Vrbku na kmínku na jaře - po odkvětu jehnědek - zastřihněte na cca 15, 20 cm. Obrazí a bude pěkně hustá a kulatá. Celou sezónu se potom zase budete z růžových... celý příspěvek >
Ibišek zahradní XXL - žloutnoucí listy?, 17.7.2007
Koupila jsem si zahradní ibišek XXL (v Hornbachu) - má opravdu šílené květy, 15 cm průměr a je jimi celý obsypán. Ale permanentně mu odspoda žloutnou listy. Keřík má celkem asi 40 cm a denně tak 4, 5 listů odpadá. Přesto krásně kvete. Je to přirozená... celý příspěvek >
Objednávka od Starkla, 6.7.2007
Objednala jsem od Strakla jednou - keříky na jaře. Celkem za cca 500,- Kč. Keříčky přišly docela rychle, navíc mě den dopředu upozornili, že je mám čekat, aby nezůstaly na poště. Vybalila jsem je, zasadila a čekala. Po dvou týdnech mě trpělivost... celý příspěvek >
Okrasný listnáč, 3.6.2007
Zkuste si zasadit katalpu.
Čilimník, 3.6.2007
Zkracuje se na polovinu. V zahradnictví mi poradili větve sesbírat nahoru a prostě celé najednou o polovinu sestřihnout. Čilimník vytvořil pěknou kulatou korunu.
zkušenosti s firmou Bakker, 10.4.2007
Od Bakkera jsem si nechala poslat na podzim nějaké keříky, sakuru a růže. Překvapilo mě, že zásilka přišla běžnou poštou a klidně by ležela na poště 15 dnů. Kromě toho přišla opravdu až koncem listopadu a už jsem původně ani nechtěla riskovat... celý příspěvek >
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika