Příspěvky uživatele - 187.78

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Co je to za rostlinu?, 18.9.2010
Ruskus hlavně může velmi dlouho klíčit, můj oblíbený fígl je zasadit semeno k nějaké vzrostlé kytce, kterou pravidelně zalévám. Na jeden květináček, který nic nedělá se snadno se zálivkou zapomene.
Jaké exotické ovoce do bytu?, 20.3.2010
Já mám teď už pět let granátovník ve studeném skleníku, kde je v zimě kolem mínus 3 -5 stupňů Celsia a přežívá tam jak semenáč klasického velkoplodého granátového jablka, tak i maloplodá varieta Nana, která ochotně kvete. Lze ho mít na málo vytápěné... celý příspěvek >
Maracuja, 20.3.2010
Milý Mirku, rostlina vypadá velmi pěkně a zdravě. Aby kvetla, je dobré jí poskytnout oporu, kde by větve mohly být vodorovně, nebo přepadat mírně dolů, nechat hlavní výhon svisle a ostatní zastřihnout na 2-3 očka a na mladých výhonech, které... celý příspěvek >
Limetka, 20.3.2010
Jarko, limetka je citrus, takže i kdybyste semínko v plodu našla, dočkala byste se kvetení a potom i plodů až po velmi dlouhé době pěstování. Rostlinky už naroubované se dají sehnat buď v osvědčených zahradnictvích - Kruh u Jilemnice nebo Adavo Velký... celý příspěvek >
Prosba o pomoc s identifikací rostliny, 20.3.2010
Jde o smaragdovou liánu Strongylodon macrobotrys, mají ji i v Praze ve skleníku Fata Morgana.  Dáša
Plody mučenky, 20.3.2010
Plody mučenek mají různou barvu. V obchodech zakoupíte plody P. edulis - klasiceké jedlé mučenky, které jsou tmavě fialové a jakoby zmačkané, jako maracuju, někdy se dají sehnat i zelené, nezralé. Její varieta Flavicarpa má však plody žluto oranžové... celý příspěvek >
Kde sehnat Poncirus trifoliata, 6.2.2010 Obsahuje fotku
ještě připojím fotku
Kde sehnat Poncirus trifoliata, 6.2.2010
Můžu zájemcům zaslat semena P. trifoliata, mám dva stromky, které už 5 let bez problémů kvetou a plodí. Jsem z Mladé Boleslavi, nijak je nepřikrývám na zimu. Původně jsem je koupila asi 20 cm velké ze zahradnictví Kruh a dva roky jsem je měla ve... celý příspěvek >
Identifikace popínavé rostliny, 29.1.2010
Ta popínavka není psí víno, ale ačokča - Cyclantera pedata, psí víno nekvete takhle kvítky v úžlabí listů :-)
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika