Příspěvky uživatele - 207.173

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Tip na tichou sekacku?, 2.5.2012
tichá sekačka která nepotřebuje benzín a je užitečná jsou ovce.
Odstranění pařezu, 5.3.2012
Odstraňovač pařezů-Pařezník je v prodeji asi za 63 Kč./250 Dkg navrtat díry o průměru 20 mm rovnou a šikmou aby se spojily a nasypat 100 g prášku a zalít horkou vodou a zakrýt pře deštěm.Po vyschnutí pařezu nalít pevný podpalovač a zapálit.
Odtokové žlaby, 19.3.2011
betonové odtokové žlaby jsou těžké a drahé.Hledám výrobce plastových žlabů nebo plastových rour o průměru 300-500 mm.Trubka o průměru 300-400 mm se může rozřezat podélně aby vzniklo koryto, které by odvádělo vodu(tající sníh) ze třechy nízko nad... celý příspěvek >
Kde sehnat pražce, 30.12.2010 Obsahuje fotku
pražce na chatě.
Ja správně zazimovat karasy, 10.10.2010
Jezírko kde chcete chovat ryby musí mít hloubku 80-100 cm.Karas je ryba nenáročná a klidně přežije zimu.jen je nutno vyřešit otvor v ledu (například vzduchováním)
Praglanda do masa nebo ne?, 15.9.2010
Tento návod je často doporučovaný a maso není přesolené-nesolené si mohu koupit v supermarketu.Jednalo se mi o odbornou diskuzi o poměru dusíčnanů atd.Každý při uzení nemusí mít střední školu!
Kustovnice čínská, 3.9.2010
Padání rostlin způsobuje plíseň,je třeba rostlinky ošetřit přípravkem proti padání rostlin Previcur. 6907 SL
Měsíčková mast - sádlo?, 3.9.2010
Na výrobu mastí používám borovou vaselinu-je k mání v lékárně i s kelímkem.Bylinky podusím na mírném ohni a nechám ztuhnout do příštího dne.Pak směs přecedím a naleji do kelímku a nechám ztuhnout a mast je hotová.Tímto způsobem vyrábím masti ze všech... celý příspěvek >
Praglanda do masa nebo ne?, 26.8.2010
Myslím si tato diskuze na vysoké úrovni je pro obyčejné amatéry k ničemu.Pokud máte zkušenosti a chcete je předat zájemcům u uzení a přípravu, stačí to napsat jednoduše:1 kg masa-30 g pragandy-uložit na dva dny, lák:1l vody-50-100 gramů soli, zalít... celý příspěvek >
Schody ve svahu, 16.5.2010
Na chatě jsem dělal schody z pražců, podsypal jsem každý pražec drobným štěrkem.Proti pohybu jsem každý pražec zafixoval s obou stran kramlemi.Po impregnaci kramlí barvou jsem okolní terén upravil tak aby kramle nebyly vidět.Schodišťové stupně drží... celý příspěvek >
Vymývaná dlažba, 15.2.2010
Kamínky v takto spracované dlažbě časem vypadávají, f. TOPSTONE uváděla návod na položení povrchu s kamínky(vodárenský štěrk-drobné zrnění).Beton se penetruje a pak se pokládá směs štěrku a pryskyřice v slabé vrstv+1-1.5 cm.Povytvrzení je povrch... celý příspěvek >
Znáte dlažbu z kamínků a pryskyřice?, 15.2.2010
Odkaz na firmu TOPSTONE je nefunkční a firma pravděpodobně ukončila činnost-podobnou činnost nabízí f.RIVERSTONE Praha ale s daleko vyššími cenami.(OKOLO 800 kč/1 M2
Zmrznutí kvasu, 26.1.2010
Pivo a víno neobsahuje tolik alkoholu a proto zmrzne.To se nedá srovnávat s kvasem,
Slivovice - kvas, 26.1.2010
na vykvašený kvas dávám vrstvičku(asi 2 dcl) jedlého oleje-ten zamezí znovukvašení a plísním.Takto uchováme kvas delší dobu bez závad.
Rakytník - jak rozpoznat, 24.1.2010
Za takovou cenu to koupí jenom blázen-je to lumpárna! Předpokládám že tato užitečná rostlina je taky pro obyčejné lidi a né prostředkem ke spekulaci a obohacení.
Další diskuze:  1,  2  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika