Příspěvky uživatele - 72.63

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Bamboo, 9.3.2010
Dračinec pruhovaný (Dracaena sanderiana), ve světě známá jako Lucky Bamboo, je odrůda rostliny Dracaena, která pochází z tropů afrického Kamerunu. Dováží se však nejčastěji z Číny, Korey a Taiwanu. Jde o rostlinu ze skupiny malých, keřovitých odrůd... celý příspěvek >
Menší dřevěná udírna, 19.1.2010
Jejda, nechtěl jsem vám přidělat práci.  Z provedení udírny soudím, že pán je perfekcionalista  ? Pokud se do toho pustíte, tak folie by měla být vytažená cca 10 cm nad terén, překrytá krycí lištou (také se prodává).... celý příspěvek >
Menší dřevěná udírna, 17.1.2010
Také se mi líbí, poctivě řemeslně udělaná. Jen malou připomínku, ta izolační folie se dává obráceně (pupíky ke zdivu). Jejím účelem je vytvořit mezi zdivem a zeminou vzduchovou mezeru, která brání pronikání zemní vlhkosti do zdiva. Nahoře by měla... celý příspěvek >
Svestkove aroma, 26.11.2009
Například Aromka Brno
Sušení kořenové zeleniny, 5.11.2009
   Na sušení používám obyčejný pokojový ventilátor. Mrkev jsem ještě nezkoušel, ale jablka, hrušky, švestky, banány, houby, kousky uzeného, marinovaného hovězího a vepřového masa (jerky) to suší skvěle, podstatně lépe a rychleji... celý příspěvek >
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika