Příspěvky uživatele - 48.29

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Pěstování strelície, 11.12.2008
to chapu, ze mate slabost, videl jsem ji v botan.zahradach-pokazde kvetla a ten kvet jak z porcelanu, skvostne... jeste jsem se chtel zeptat od kdy do kdy a pri jake teplote by mela byt vystavena strelície?dekuji M.
Blahočet stepilý, 3.12.2008
kolika letou araucarii mohu vysadit do volne pudy-aby zdarne prezimovala(samozrejme, ze se ji zajisti zimni kryt),asi i poroste o neco rychleji nez v kvetinaci, ze?diky za odpovedi
Bruska na řetěz - Sharks vs. Einhell, 3.12.2008
A hlavně je potřeba po nabroušení řetězu přebrousit řetěz pilníkem aby opravdu řezal.
jaká orchidej bude vhodná, 3.12.2008
a jsou Vase Cymbidia na svetle?
odrůdy mečíků, 3.12.2008 Obsahuje fotku
nektere meciky nejsou zde moje, ale dostanu se k nim... sam jich take pestuji nejaky ten pocet... cas neni, to je jasne, ale mam hodnou maminku, ktera se dobre stara...
odrůdy mečíků, 2.12.2008
skoda z tu neni nejaky graf, na ktery by kazdy kliknul a clovek by vedel, ktery se nejvic libi... za me nejlepší: bílý-Pax fialový -Gaia žlutý-Prominent oranžový-Olympia zelený-Česílko a samozřejmě žíhané novinky, které se brzy objeví
odrůdy mečíků, 2.12.2008
z tech fialovych je opravdu ze vsech nejlepsi...
odrůdy mečíků, 2.12.2008 Obsahuje fotku
jeste se mi tam nevesla ma oblibena odruda Delirium... tak to musim napravit...
odrůdy mečíků, 2.12.2008 Obsahuje fotku
tak jeste jedny fotky...
odrůdy mečíků, 2.12.2008 Obsahuje fotku
ještě nějaké...
odrůdy mečíků, 2.12.2008 Obsahuje fotku
jelikoz je zima takze casu je vice, tak prikladam nektere meciky...
Amarylis, 2.12.2008 Obsahuje fotku
kdy budete sazet hvezdniky do kvetinacu?diky
kultivar orchideje?, 2.12.2008 Obsahuje fotku
tady prikladam fotky onech orchideji, asi bude slozite poznat co je to za hybridni kultivary, ze?nebo alespon jaky druh Brassie to muze byt...?omluvte kvalitu fote,foceno telefonem,diky
Pěstování venkovních kamelií, 30.11.2008
nevi nekdo prosim jaky kultivar kamelie dokaze prezit i u nas zimu?pry nektere cv.snaseji s krytem -20-25st... nevite?dekuji za odpoved
květina na úpal, 30.11.2008
tak kvtla az o mrazu... dokonce prvni mrazy prezila bez uhony, ale az nyni ji to zdolalo... takze i tak ma muj obdiv...
Další diskuze:  11,  12,  13,  14  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika