Příspěvky uživatele - 48.29

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
odrůda hvězdníku, 25.1.2009
holandsky cv.to bude urcite, ale Minerva ne, jelikoz ma jednoduche kvety, tohle je plna ci poloplna odruda... ale i tak dekuji
Pěstujete nějaké balkonovky ze semen?, 20.1.2009
pestuji tak coleus, sanvitalie,lobelky, salveje zarive...
největší novinky v gladiolech pro tento rok, 19.1.2009 Obsahuje fotku
tato odrůda se proslaví i za hranicemi-lemování, šumrování se moc nevyskytuje...
Citroník - zalévání, 18.1.2009
ještě chci podotknout, že na jmenovce bylo napsáno PC25,co to je?-podnož?nebo něco s odůdou?díky
Citroník - zalévání, 18.1.2009 Obsahuje fotku
krásný den, měl bych prosbu, koupil jsem si ve sleve citronik-neodolal jsem, z 1100 ho zlevnili na 600 a mel i jeden veliky plod a hodne poupat. Zajimalo by me, zda by mi nekdo neurcil danou odrudu ci zda se to neda nekde vyhledat, díky moc... M.
Fíkovník, 18.1.2009
u nás (okr.Beroun)n.v.340mnm byla nejchladnejsi teplota-14,2...tak si rikam, ze kdyz pred 3-4lety preckal-16 a byl o dost mensi, tak tohle snad byla pro nej hracka-snad
největší novinky v gladiolech pro tento rok:, 16.1.2009 Obsahuje fotku
AMIS
Tabák, 9.1.2009
vysevám zacatkem dubna nekde v teple po vykliceni rostlinky s cca 2-3pravymi listy pikyruji do kvetinacku ci multiplat, vysazuji na zahony v pulce kvetna na slunne, chranenejsi stanoviste, dostatek vlahy a zivin je samozrejmy...
nove exoticke ovoce, 7.1.2009
pekny vecer, koupil jsem si plody čajotu (tropická kedlubna) a salaku (hadí vejce), nemá někdo zkušenosti s těmito rostlinami?díky M.
Vanilka to není?, 4.1.2009
nejvic mi to pripomina nejaky druh rodu Echeveria či nějaký jiný sukulent...
dělení hlíz jiřin, 3.1.2009
je lepsi je delit na jare... je videt, kde jsou ocka a take pokud je delite na podzim tak mohou byt hlizy nakazeny hnilobou... takze delte pred vysadbou, pak nechte nejaky den oschnout a pak vysadte...
Nevíte co je tohle za květinu, 1.1.2009
tipoval bych to na Philodendron scandens a jeho pestrolistá varieta...
exotické rostliny ze semen z jižní Evropy, 14.12.2008
ted jsem se dival a na 3.fotce neni sapan, ten uz mam a ani nema trny... a nemelo to tak masivni lusky jako sapan...:-(
exotické rostliny ze semen z jižní Evropy, 14.12.2008
takze se pestuje jako Poncirus trifoliata??-ten mi uspesne prezimovava... obema Vam dekuji...
Pěstování strelície, 12.12.2008
a kvete Vám?
Další diskuze:  11,  12,  13,  14  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika