Příspěvky uživatele - 136.39

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Pinus parviflora (glauca) parviflora pentaphylla kultivary, 23.7.2008
Našel jsem toto: http://www.bonsaiklub.cz/archiv/rez-a-zastipovani-borovic
Pinus parviflora (glauca) parviflora pentaphylla kultivary, 23.7.2008
Je to rok, co jsem uveřejnil tento dotaz a odpověď žádná...
Listnáč na jižní stranu, 1.7.2008
Zkuste se ne webu podívat na acer palmatum bloodgood (červený, cca 6m) ale roste pomalu, nebo acer palmatum fireglow (červený ale o něco nižší) nebo acer palmatum dissectum garnet nebo tamukeyama... acer palmatum orangeola... Vsechny tyto javory... celý příspěvek >
žlutý javor, 1.7.2008
Pokud se má jednat o japonský javor, tak mne napadá:  acer palmatum orange dream. Celkem běžně se dá sehnat, má však raději stín a vlhčí prostředí obecně. Slunce ho spolehlivě spálí.
Acer Platanoides Globosum - polievanie a hnojenie, 11.5.2008
Mel jsem podobne problemy se stejnym druhem javoru, vyska kmene 2,5m. Tri roky se opakovala tato situace: Na jaře vyrazil, pak se růst listí zastavil a po zbytek roku už nedorostly. Na jaře 4teho roka vyrazil a listy dorostly normalne a od te doby... celý příspěvek >
Další diskuze:  6,  7  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika