Příspěvky uživatele - 239.112

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Zahradní traktor castelgarden XT190hd nebo MTD 75 platinum, 30.8.2010
Raději Castel Garden než MTD. Taky záleží i na dostupnosti servisu. Viděl jsem několik MTD v Castoramě v Polsku. Po podrobnějším seznámení jsem pořídil Castel. To si raději kupte AGS 17,5 HP než MTD.Traktor není jen motor, jsou to další díly jako... celý příspěvek >
Jakou směs používáte k pohonu 2 T, 23.8.2010
K pohonu dvoutaktu obvykle používám benzín 95 oktanů a olej Husqvarna, poměr 1:50. Kdo se pořád na to ptá, tak by měl zajít k lékaři - psychiatrovi na vyšetření duševního zdraví. Chápu, že v době kdy se z matematiky nematuruje a studenti jsou čím dál... celý příspěvek >
Oleo-Mac 746T, 22.8.2010
Vibrace má větší u strunové hlavy než u kotouče. Ten každé 2 - 3 roky raději vyměním kvůli obroušení při ostření a vyvážení. Se strunou má větší spotřebu, odhaduji jedna nádrž na 1 hodinu 30 minut a ještě tam něco zbude. S kotoučem trojramenným na... celý příspěvek >
Zahradní traktor Murray 145/76 X51, 19.8.2010
U manželky ve škole, kde dělá ekonomku mají traktorek Murray už hodně roků, možná i 10 let, sečou s ním i velké travnatté hřiště, školník si ho prý servisuje sám. Když jsem se zajímal o travní traktorky, tak jí školník Murray doporučoval. Koupil jsem... celý příspěvek >
Jaký zahradní traktor?, 17.8.2010
Tak to víte o traktorcích na trávu prd. Castel Garden - dělají traktorky pro mnoho jiných značek a je rozhodně lepší než nějaký Partner, Husqvarna, McCulloch. Taky v Mountfieldu prodávají české traktorky Wisconsin. Je to pořád dokola. Někdo tu... celý příspěvek >
Castelgarden - zkušenosti?, 11.8.2010
Rozdíl hmotnosti je malý problém, horší je  - ozubený řemen pohonu sekacího ústrojí. Na to tu kdosi nadával, ale mají to skoro všechny traktorky. Soused má AGS a je mu houby platné více oceli na skeletu, když už se mu v sekačce nože potkaly. A... celý příspěvek >
Oleo mac 740, 11.8.2010
Tak to vydržel dost dlouho, ne? Já mám 746T jedenáctou sezónu, seču 50 arů a taky v pohodě. Nic jsem s ním neměl za potíže. Už ale také čekám každou chvíli, že se s ním něco stane. Myslím si, že v současnosti všem motorům dává zabrat biosložka.... celý příspěvek >
Zahradní traktor - nejvhodnější doba nákupu, 27.7.2010
Ztracená čtvrtina záruční doby - z dnešních 2 roků - dříve 6 měsíců nebo rok - je oproti slevě 20.000 - 30.000 Kč pakatel.  V takové ceně je na traktorku cca motor. A ten pokud se má totálně poškodit  - na výměnu, tak se to stane velmi... celý příspěvek >
Žací nůž vs. struna, 2.7.2010
Asi 6 let jsem sekl otci trávu na seno pro králíky. Vzkoušel jsem kotouče dvouramenný, osmizubý a trojramenný.Mám OM 746T a než jsem křovák koupil, myslel jsem si, že se s tím nedá kosit tráva jako s kosou. S trojramenným kotoučem to už ale celkem... celý příspěvek >
Castelgarden - zkušenosti?, 20.6.2010
Zajímalo by mě, v čem traktory Castel Garden nedosahují kvalit StarJet - srovnejte XT190HD a StarJet 17,5 HP (P1). Oba mají jednoválec od BS s AVS, hydropřevodovku TuffTorq K46, svařovaný rám, kulové čepy na přední nápravě, sekačku 102 cm,... celý příspěvek >
Castelgarden - zkušenosti?, 18.6.2010
Je to jako u všech značek. Když koupíte něco jako XE70 (jednoválec 6,5 HP), který je jako druhý model od počátku řady traktorků, tak od toho nemůžete očekávat zázraky. Když koupíte traktorek XT190HD (jednoválec 18,5 HP) nebo XT200HD (dvouválec 20HP)... celý příspěvek >
Rozdíl mezi noži do křovinořezu, 16.6.2010
Vyzkoušel jsem osmizubý, čtyřzubý, dvouramenný a nakonec vše vysoké nad 40 cm seču trojramenným, který byl v základní výbavě. Strunou 3 mm seču trávu do 30 - 40 cm.Zrovna dnes sleduji nebe, že pokud nezačne pršet, půjdu sekat trávu okolo 1m -... celý příspěvek >
Výběr elektrické zahradní sekačky, 11.6.2010
Mám 7 let GGP 1600 W, plechové šasi, rozměr 48 cm, koš 60 l a seču s ní okolo domu na prodlužce 45 m. Poprvé se mi přehřála až letos, kdy jsem po deštích sekal ještě ne zcela dost suchou trávu. Podařilo se mi už 2 x přiseknout pařez, ale vyměnil jsem... celý příspěvek >
Servis Oleo Mac Praha, 9.6.2010
Jste všichni gumoví nebo to je už z horka? Zajedu do servisu Mountfieldu, řeknu co mám za stroj a co potřebuji. Mají tam katalogy s prodávanou technikou. Jako v mototechně. Buď to mají hned na skladě nebo to objednají a je to za 3 - 4 dny. Husqvarna... celý příspěvek >
Oleo-mac není na prd, 8.6.2010
Jen se z OM vysmívejte. Mi stačí, že slouží 11. sezónu a při letošním jaru, kdy tráva vlivem dešťů přerostla mi OM opět posloužil a mám posečeno. Já nepotřebuji vysokou trávu sekat trojzubým kotoučem nadvakrát. OM to stačí useknout jednou u země a... celý příspěvek >
Další diskuze:  6,  7,  8,  9,  10  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika