Příspěvky uživatele - 239.112

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Seřízení motoru ZongShen, 29.1.2010
Jak jsem měl první sezónu tuto frézu, tak jsem nemohl nastavit chod motoru podle návodu  - fungovalo to pouze se sytičem v různé poloze CHOKE-RUN, občas to i chcíplo, otáčky kolísaly. Výkon v odhazování sněhu nic moc, ale ono toho sněhu tenkrát... celý příspěvek >
Snezna freza Vega 651, 29.1.2010
VeGA 651 je stejná jako 551, jen má o 1 HP silnější motor. Máte tady debatu o motoru ZongShen, který frézy VeGA mají instalován. I v debatě o jiných frézách jsou poznatky s frézami VeGA. Někdo na ně nadává, někdo je spokojen. Jako s každým jiným... celý příspěvek >
Zahradní traktůrek za 80 000kč?, 21.1.2010
Dobře jste si vybral. Soused ho má 3 sezóny, seče cca 50 arů a bez problémů. Já mám 2 sezóny jiný traktorek, právě kvůli blízkosti servisu a dvouválec BS (koupený v akci za stejnou cenu jako jednoválec AGS). Zase takový extra rozdíl v nějakém hluku... celý příspěvek >
Show Jet 550 nenastartuje, 14.1.2010
A jak se to pozná, že někdo rozebral karburátor a vyčistil trysku? Podle otisku prstů, že třeba nebudou čínské?
Show Jet 550 nenastartuje, 13.1.2010
Mám VeGA 551 a s tou rychlostí máte pravdu. Hlavně u mokrého sněhu, který je těžký - jako minulou sobotu - u nás pršelo.Já to řeším tak, že občas pojezd úplně vypnu a počkám až to fréza odhází a pak zase jedu dál.
Show Jet 550 nenastartuje, 10.1.2010
Dejte do motoru novou svíčku. Náhrada Brisk stojí okolo 40 Kč. To je malá položka. Pak uvidíte. Startujte podle návodu.Máte stejné probémy jako já před rokem s motorem ZongShen, který v roce 2007 pracoval jen jednu hodinu a to pouze na sytič, jinak... celý příspěvek >
Seřízení motoru ZongShen, 9.1.2010
Dnes jsem po cca 9 měsících dal do frézy VeGA benzín, zkontroloval olej a byl zvědav, jestli nastartuje. ZongShen nastartoval na 4. zatažení. V pohodě se svíčkou BRISK už druhou sezónu. Sníh byl už mokrý, trochu i pršelo, ale komín se neucpával.... celý příspěvek >
OM 755 Master, 9.1.2010
Hmotnost křovinořezů přes 8 kg u motorů s obsahem přes 45 ccm není nic neobvyklého. Záleží pak taky na tom, jak si ho na popruhu i s obsahem nádrže vyvážíte. Mám 10 let OM 746T, taky přes 8 kg, tenkrát OM755 nebyl. Nezdá se mi, že je těžký. Mluvil... celý příspěvek >
Levnější traktůrek nebo dražší sekačka, 7.1.2010
Co to je za model od Mountfield, který ten soused stále svařuje a pořád opravuje. To je asi hned několik značek zahradních traktorů v Evropě k ničemu pro které vyrábí Castel Garden. Beztak si koupil nějaký základní model za 30.000 Kč.
Křovinořez - který výrobce je ten nej?, 31.12.2009
V hmotnostech strojů s objemem motoru 45 ccm jsou nepodstatné rozdíly. Všechny mají okolo 8 kg. Také záleží na tom, jak se stroj na popruhu vyváží. STIHL v podobném objemu motoru se mi také líbil před 10 léty, jenže stál a stále stojí cca 25.000 Kč.... celý příspěvek >
Křovinořez - který výrobce je ten nej?, 30.12.2009
Používám 10 let OleoMac 746T na 50 arech + příkopy. Neměl jsem s ním žádné problémy. Zvolil jsem ho z důvodu ceny, cca 15.000 Kč a servis 2 km.Jiné značky byly tenkrát mnohem dražší. Původně jsem chtěl Oleo Mac 740 (má dělenou hřídel pro lepší... celý příspěvek >
Seřízení motoru ZongShen, 18.12.2009
Radí Vám dobře vyměnit čínskou svíčku. Měl jsem podobné problémy. Používám BRISK LR17YC. Je to stejná svíčka jakou má elektrocentrála Heron 25 AVR, kde je motor 5,5 HP se stejnými parametry. Tu svíčku mi doporučil i servis na VeGA jako náhradu... celý příspěvek >
Sněhová fréza Husqvarna, 16.12.2009
Sníh je dnes nejistá komponenta a proto normálně uvažující člověk s běžnými příjmy si nekoupí frézu za 40.000 Kč. Mám 2 roky VeGA 551. Minulý rok jsem ji dost často používal - byl sníh, ke konci zimy jsem s ní odstraňoval i mokrý sníh. Bez problémů... celý příspěvek >
Poraďte při výběru travního traktoru, 13.12.2009
A je to zase tady. To bude dlouhá debata, která už tu stejně byla. Je to stále dokola. Já jsem si např. koupil traktorek podle toho, jak blízko mám servis a abych ho nemusel do servisu vozit já a brát si na to ještě volno. Každý stroj potřebuje... celý příspěvek >
Motorová pila Oleo-mac, 5.12.2009
Někdo by si zase nekoupil počítač, který používáte, auto ve kterém jezdíte, pračku ve které pere Vaše žena či televizor, na který se každý večer díváte.
Další diskuze:  11,  12  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika