Příspěvky uživatele - 24.183

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Roční zaštěpená meruňka - řez?, 7.3.2011
Rozlomení koruny bych se nebál. Ale ten kmen je příliš krátký, také bych nechal jen jeden výhon.
Několik roubovacích rad do začátku, 6.3.2011
Tak, meruňky a slívy mám pro letošek naroubované, teď se potřebuji pořádně zahřát. Rouboval jsem prosincovými rouby i ze stromu na strom. Uvidíme, jestli bude úspěšnost stejná, nebo ne.
Skleníky Tobiáš - zkušenosti, spokojenost?, 6.3.2011
Po roční zkušenosti nemám jediný důvod si stěžovat. Pokud si budete skleník sami montovat, připravte se na poškrábané ruce od ostrých hran plechů.
Pravokorenné sadenice, 5.3.2011
Favorit mám třetím rokem, roste spíše méně, mrazuodolnost není tak tragická - letos přes zimu zmrzli jen nedozrálé konce letorostů. Pomerančové u mě nechce růst. Co v létě naroste, to v zimě zmrzne.
Roubování třešně, 4.3.2011
Pane doktore, na mé "pouštní" zahradě jinak než na myrobalánu meruňku ani švestku nevypěstuji. Na podzim 2009 jsem zkusil vysadit meruňku na broskvové podnoži a s vydatným zaléváním loňskou sezonu přežila s přírůstky cca 20cm. Nevím, snad... celý příspěvek >
Kapková závlaha u révy, 4.3.2011
pro 121.238:   nedovedete si představit takové sucho? Mám zahradu a vinici asi 100m od Labe a každý vysazený strom či keř révy musím zalévat tak tři roky, než mohu říci, že se ujal. Spodní voda je cca v 7metrech, kromě tenké vrstvy ornice... celý příspěvek >
Ohřev skleníku, 1.3.2011
Skleník mám sice trošku menší, ale zase není příliš utěsněný. Navezl jsem do něho asi půl metru králičího hnoje, překryl zeminou a zasel semínka. Mám tam několik 50L soudků s vodou a na noc vzešlé rostlinky překrýváme netkanou textílií. V uplynulém... celý příspěvek >
Roubování třešně, 27.2.2011
Minulé jaro jsem kopulací přirouboval do koruny asi patnáctileté třešně několik odrůd na 2 - 3 leté dřevo a vše se bez problému ujalo. Roubovat jsem se učil právě na třešních a meruňkách a možná proto se jen usmívám nad nářky s obtížností roubování... celý příspěvek >
Jak upravit vozík za auto (koule) pro fungující připojení za Vari nebo Agzat?, 23.2.2011
Pro 178.235:  Vážený pane, ta fotka je z roku 2008 a káru zapřahám za Vari tak 4x měsíčně, bez jakéhokoliv problému. Samotného mě to překvapuje, ale již třetím rokem se mi potvrzuje, že v jednoduchosti je síla a toto řešení má před sebou dlouhou... celý příspěvek >
Pálenka z mrkve, 23.2.2011
Když si uvědomíte, že většina obyčejného, průmyslově vyráběného alkoholu jako jsou vodky, fernety a rumy se vyrábí z brambor, tak ta mrkev zase nezní tak špatně     :-)
Jak upravit vozík za auto (koule) pro fungující připojení za Vari nebo Agzat?, 21.2.2011
Tady a tady jsou odkazy na moje udělátka.
Jak upravit vozík za auto (koule) pro fungující připojení za Vari nebo Agzat?, 21.2.2011
Už jsem si myslel, že si toho chybějícího kloubu nikdo nevšimne. Většinou se to řeší trubkou v trubce, ale na jednom malém vozíku mám ještě jednodušší udělátko - oj má na konci závit a na něm mám volně našroubovaný T kus, který padne přesně do Vari... celý příspěvek >
Jaký je lepší - sklo nebo plast?, 17.2.2011
Pokud si koupíte skleník od firmy T., tak určitě nebudete litovat. Před rokem jsem udělal to samé a jsem rád. Pokud mohu radit, jděte do betonového základu a skleník kupte co největší.
Jaký dlouho kvetoucí keř před dům?, 16.2.2011
Co takhle kdoulovec? Pěkně kvete, plody vypadají zajímavě a je z nich dobrá marmeláda. 
Několik roubovacích rad do začátku, 15.2.2011
Zachraňoval jsem starou neznámou odrůdu meruňky, jednoleté dřevo tam téměř nebylo, podobně jako ve vašem případě. Vzal jsem tedy rouby z dvouletého dřeva a kopulací narouboval na myrobalán. Z pěti roubů se ujaly tři.
Další diskuze:  6,  7,  8,  9,  10  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika