Příspěvky uživatele - 71.23

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Kukuřice - proč se sklízí teď?, 4.1.2011
ano je to kvuli vysušení mrazem, ale není lepčejší, než tady zajet ráno za předsedou JZD a zeptat se ho, nebo za rostlinářem JZD Křečovice? Pavel
Nenáročná rostlina pro živý plot?, 2.12.2010
Habr, buk, tis, atropurpurea nana, prkenný plot, zeď s ostnantým drátem a střepy, všechno to je lepší než thúje!
Hlína z rybníka, 17.5.2010
Jsem taky chalupář a čtu tu dvě mantry, brát, výbérné a nebrat jsou tam svinstva. Já mám to štěstí, že chalupu mám u rybníků z největších, na Třeboňsku, tady se nikdo bahna z rybníka nebojí, já ho mám na zahradě 10 traktorových vleků a brambory jako... celý příspěvek >
Nejvyšší nadmořská výška, 13.1.2010
Kromě n.m. výšky výsledky výrazně ovlivňuje lokalita, mám poznatek s meruňkami na Třeboňsku, které je vlastně velikou mrazovou kotlinou. Moje meruňky na jižní straně u veliké stodoly vykvetou a obvykle zmrznou plůdky, soused za stodolou, čistě sever,... celý příspěvek >
Zakopání plastových nádrží na vodu, 18.11.2009
Z vlastní (sousedovy) zkušenosti, voda tlak zeminy udrží, vzduch (překvapivě) ne. Zhroutí se Vám do sebe a když neprasknou, budete mít cca třetinový objem. A třicet cm hlíny na prázdném plastu? spočítejte si hmotnost, měrná hmotnost mokré zeminy je... celý příspěvek >
Zahradní robot - receptář, 8.10.2009
To je skvělé, já se nepřu o cenu, o výrobce, ani kvalitu. Jen říkám že stejnou věc prodává firma STIHL, kterou považuji za etalon kvality,  že s ní mám zkušenosti a že ty zkušenosti jsou výborné. A to prosím, nejsem jejich agent a mám mžitky,... celý příspěvek >
Zahradní robot - receptář, 7.10.2009
Pánové, okřídlenou větou : "soudruhu majore to vím tedy přesně". Podívejte se na stránky nejmenovaného výrobce S... ihl a najděte si Multisystem MM 55 a jste doma. Mám ho už pět let, je asi dražší, než zde uváděný polský výrobek, ... celý příspěvek >
Dub červeny, 6.10.2009
Vážený pane Stanislawe, nechme duby duby, vedeme dva monology. Vůbec mi nerozumíte a zde není místo na naše (mé) vysvětlování,  zabíráme zbytečně kyberprostor, pána na začátku zajímalo jak dub množit, a to se snad dozvěděl, i když ne ode mne.... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika