Zahradní robot - receptář



host - 71.23 (?)
7.10.2009 6:34

Pánové,

okřídlenou větou : "soudruhu majore to vím tedy přesně".

Podívejte se na stránky nejmenovaného výrobce S... ihl a najděte si Multisystem MM 55 a jste doma.

Mám ho už pět let, je asi dražší, než zde uváděný polský výrobek,  základní stroj stál tuším 22 kilokorun a dokáže opravdu vytrhávat kameny ze země. Odložil jsem rotavátor Vari a orám s ním mísy okolo padesáti stromů a políčko (záhon) 8 x 40 m o ostatních záhoncích - růže, levandule, nemluvím. Je lehký bezporuchový, servis je povinný v každé prodejně S... l, ale ND jsou dražší, toť pravda. Jediná nevýhoda, ječí jak motorová pila, chce to hluchátka.

Pavel

Umístění příspěvku v diskuzi
Připojit reakci

stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
Stránky: 1,  2   
Danny - Stříbrný Zahrádkář .Stříbrný Zahrádkář. (195) - 176.71 (?), 6.9.2009 18:55, zobrazeno: 43394x

V dnešním pořadu představvali zahradní robot, já to neviděla. Kdo jste viděli, jak jej posuzujete? Díky D

Adresa příspěvku
Připojit reakci
   
host - 36.188 (?), 9.9.2009 21:15

Pokud máte zem na zahrádce jako v receptáři (zkypřenou a bez kamenů), tak bude fungovat. Na kamenitém terénu asi nic moc. Za těch 20 tisíc bych radši koupil starší rotavátor VARI, s tím můžete i do drnu.

V.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
   
host - 164.136 (?), 10.9.2009 11:38

Pokud máte na zahrádce zem jako v receptáři, jste nesmírně sťastný člověk. Takovou půdu jsem totiž ještě nikde v reálu neviděl. Pán, který ten stroj uváděl mluvil o tom, že je z Beskyd a že horší půda už snad není. A má pravdu. I já jsem z Beskyd, zahraní robot máme už nějaký ten pátek a na beskýdskou tvrdou a kamenou půdu snad není nic lepšího. VARI se s tímhle robotem nedá ani srovnávat, VARI je těžký stroj, ženská s ním pracovat nedokáže a chlap se jenom udře. Tohle je lehký stroj, a jak říkám, v tvrdé, udusané a kamenité půdě není vůbec problém. Ba naopak, má to takovou sílu, že tím ty kameny i vyházíte. Navíc, s tím tu práci zvládně i dítě, můj syn s tím jezdí jak divý, protože ho to baví.Možná není nejlevnejší, ale je to motor Honda (což pán v receptáři neřekl), takže se dá říct, že platíte za kvalitu. Mohu jen doporučit! Láďa

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
host - 73.140 (?), 6.10.2009 17:12

Dobrý den,

viděl jsem jen konec té ukázky. Můžete říct, o jaký stroj od které firmy se jedná, případně kde se dá o něm něco zjistit, či nějaké stránky té firmy?

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
host - 165.57 (?), 6.10.2009 20:33

Jde o firmu Mantis, prodejce Anticor. Cena je "super" - 19.990 Kč.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
            
host - 71.23 (?), 7.10.2009 6:34

Pánové,

okřídlenou větou : "soudruhu majore to vím tedy přesně".

Podívejte se na stránky nejmenovaného výrobce S... ihl a najděte si Multisystem MM 55 a jste doma.

Mám ho už pět let, je asi dražší, než zde uváděný polský výrobek,  základní stroj stál tuším 22 kilokorun a dokáže opravdu vytrhávat kameny ze země. Odložil jsem rotavátor Vari a orám s ním mísy okolo padesáti stromů a políčko (záhon) 8 x 40 m o ostatních záhoncích - růže, levandule, nemluvím. Je lehký bezporuchový, servis je povinný v každé prodejně S... l, ale ND jsou dražší, toť pravda. Jediná nevýhoda, ječí jak motorová pila, chce to hluchátka.

Pavel

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
               
host - 165.55 (?), 7.10.2009 22:02

Výrobek předváděný v Receptáři byl od firmy Mantis, mám videozáznam. Nevím, odkud jste přišel na to, že je to polský výrobek. A i kdyby byl co na tom.Unicor má zastoupení pro ČR a Polsko. Mantis je firma z USA. V Anglii se stroj dá koupit za cca 300 liber. Kurz si přepočítejte sám. A za těch Vašich "22kilokorun" mám 2 kusy Mantis.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                  
host - 71.23 (?), 8.10.2009 5:44

To je skvělé, já se nepřu o cenu, o výrobce, ani kvalitu. Jen říkám že stejnou věc prodává firma STIHL, kterou považuji za etalon kvality,  že s ní mám zkušenosti a že ty zkušenosti jsou výborné. A to prosím, nejsem jejich agent a mám mžitky, když u nich platím, ale ctím heslo, že věci na zahradě mají být Stihl a Fiskars.

Obvyklé rozbory, jak si to mohu koupit v USA, Londýně, nebo v Číně mě nechávají v klidu.  Na webu kupuji CDčka a knihy. Stroj tohoto typu a složitosti chci napřed vidět, vyzkoušet a pak zaplatit českému prodejci, to se nedá nic dělat.

Někdo holky, jiný vdolky, že je firma z USA, to nic neznamená, hádejte odkud je můj počítač. A auto? na logu je švestka Ford a je turecké.

Na závěr si neodpustím jediné, jakou síť servisu má firma Unicor?

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                  
host - 66.249 (?), 8.10.2009 15:24

Z pilnosti jsem se podíval na cenu STi..lu Multisystem MM 55 a je vč. dph za základní jednotku 9990,- Kč.  celkem není proti 19 tisícům, celkem neznámé firmy, co řešit.

zdravím

Pavel

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 165.53 (?), 29.10.2009 21:25

Díval jsem se na MM55. Mantis má možnost připojení radličky k ohrnování brambor. To MM55 nemá, škoda. Jde mi právě o ohrnování brambor, které doposud děláme motykou. Na otázku ceny (v USA cca 6.500 Kč, Anglie cca 9.000 Kč a u nás 19.990 Kč) mi z Anticoru odpověděli, že to byl jejich záměr, aby si to lidi objednávali v USA. Co taky mohou odpovědět. V době internetu si jen primitiv může myslet, že mu chamtivost po mimořádném zisku na trhu projde bez reakce zákazníků. Takže asi zůstaneme u motyky a nebo pěstování brambor zrušíme úplně. Nebo mi to příbuzný pošle z Anglie. Cenu 20.000 Kč za to nezaplatím, protože to takovou hodnotu v penězích zdaleka nemá.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
Pokračování této diskuze (další příspěvky)  |  1,  2   
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Cesta z litého betonu18.4.2024
Husqvarna 36. - zapalování17.4.2024
Ako očistiť zalakované časti?14.4.2024
Cesta z litého betonu13.4.2024
Motorova pila stihl 02813.4.2024
Kouří do místnosti12.4.2024
Další příspěvky > 
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika