Příspěvky uživatele - 208.72

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Pieris, 27.10.2009
já vím... mám z toho takouvou radost, že už píšu o květech
Pieris, 26.10.2009 Obsahuje fotku
Dobrý den, musím se připojit, protože můj pieris mi udělal velikánskou radost. Mám ho od minulého září vysazený u bazénu na plném slunci které mu nedá pokoj celý den a zálivku taky nemá takovou jakou všichni doporučují a přesto mi teď na podzim... celý příspěvek >
Prosím o radu, 24.10.2009 Obsahuje fotku
Dobrý den, ta sněhová nadílka minulý týden mi nadělala na zahradě pěknou paseku. Stromky jsem od těžkého sněhu oklepala, takže přežily bez úhony, ale kytky a keře Chtěla bych vás proto požádat o radu - vím že se má perovskia a komule davidova... celý příspěvek >
Rada, 24.10.2009
Moc Vám děkuji za odpověď!!! S pozdravem Michaela
Rada, 2.8.2009 Obsahuje fotku
Dobrý den, na tématu ŠKŮDCI jsem včera prosila o naléhavou pomoc o radu a protože se mi ozvala jen jedna paní, která mi na toto téma nedpověděla, žádám vás podívejte se a poraďte mi PROSÍM!!! Jinak snad přijdu o všechny rostliny, přidala jsem i fotky... celý příspěvek >
O jakého škůdce se jedná?, 2.8.2009
Dobré ráno, děkuji za rady   U cypřišků nevím ty osazovala zahradnice minulý rok, jako celou zahradu, v září u toho malého stromečku jsem postupovala tak nějak podle návodu! Takhle rezavět začali až nedávno a to byla sucha jen dva dny, tedy u... celý příspěvek >
O jakého škůdce se jedná?, 1.8.2009 Obsahuje fotku
Dobrý večer, nedávno jsem žádala o radu ohledně pojmenování rostlin a dnes vás jako začátečník žádám o radu ohledně škůdce!!! Všechny rostliny, úplně všechny od rozchodníků, phlox, čechrav, šalvěje, po jehličnany a já nevím čeho všeho mi napadl... celý příspěvek >
Poraďte prosím o jaké rostliny se jedná, 30.7.2009
Dobrý den, moc děkuji za Vaše informace!!! Ta čtvrtá rostlinka je doopravdy rozrazil, ale u toho posledního keříku si pořád nejsem jistá. Vzhledově odpovídá, ale ten můj keřík má takové malinkaté lístečky 2cm, bude to tím že se mu nedaří?
Poraďte prosím o jaké rostliny se jedná, 29.7.2009 Obsahuje fotku
dobrý den, jsem úplná začátečnice a nikde nemohu najít názvy těchto rostlin. K názvům by se mi také velice hodila rada jak o ně pečovat aby se jim dařilo co nejlépe a byly krásné :-)  Předem děkuji Michaela
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika