Příspěvky uživatele - 16.27

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Krovinorez Castor CB43DS, 3.10.2010
Je tomu právě rok, co tento křovinořez používám. Nemůžu si ho vynáchválit. Se startováním problém nemám. Po zimě naskočil na první zatáhnutí, obvykle se chytí na druhý až třetí zátah. Petr
Výběr tlakové myčky, 11.4.2010
Při výběru jsem zvažoval i tento typ, ale vzhledem k tomu, že 160ka má jiné koncovky (kvalitnější. kovové), nelze použít běžné příslušenství. Nakonec jsem koupil E140. Původně jsem si šel koupi Karchera, ale když jsem se podíval na cenu a na cenu... celý příspěvek >
Krovinorez Castor CB43DS, 19.10.2009
Castora CB43DS jsem si nedávno koupil. Zatím obrovská spokojenost. Dnes bych možná zauvažoval o 45 DP. Jedná se o starší koncepci motoru, kde nebyl brán zřetel na emise. CB43DS má motor s nízkými emisemi a těch je docíleno velmi chudou směsí.... celý příspěvek >
Lepení nádrže motorové sekačky, 10.10.2009
Před několika lety jsem řešil podobný problém. Díra v nádrži měla přes 5mm. Nádrž jsem nejprve důkladně vyčisti, potom odmastil acetonem, opět vyčistil a nakonec zavařil pomocí malého plynového hořáku. Jako tavidlo jsem použil výčka z... celý příspěvek >
Křovinořez do15. tisíc, 9.10.2009
Letos jsem po velmi špatné zkušenosti s křovinořezem Homelite zakoupil stroj značky Castor. Tuto značku mi doporučil servis, kde jsem se trápil s křovinořezem Homelite. Vzhledem k tomu, že mi Castor doporučili jako spolehlivou a přitom levnou... celý příspěvek >
Motorové kosy, křoviňáky za pár šupů, 8.10.2009
Přesně takhle jsem uvažoval, koupil jsem si křovinořez Homelite v OBI za 4500,-Kč. Říkal jsem si, že na občasné obsekání míst, kam se nedostanu s velkou sekačkou, tenhle drobek bude stačit. První sezóna v pohodě, letos je od června po servisech, OBI... celý příspěvek >
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika