Motorové kosy, křoviňáky za pár šupů



host - 16.27 (?)
8.10.2009 11:56

Přesně takhle jsem uvažoval, koupil jsem si křovinořez Homelite v OBI za 4500,-Kč. Říkal jsem si, že na občasné obsekání míst, kam se nedostanu s velkou sekačkou, tenhle drobek bude stačit. První sezóna v pohodě, letos je od června po servisech, OBI se jaksi nemá k tomu, aby vrátilo peníze za šmejd, takže jsem si koupil křoviňák od Castora. Je to jiná liga, sice je Castor dost těžký a těžkopádný, ale seká a seká skvěle.

Na levný nářadí fakt nemám prachy, už se mi to několikrát potvrdilo.

Petr Sixta

Umístění příspěvku v diskuzi
Připojit reakci

stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
   Předchozí příspěvky  |  <  6   
         
host - 118.24 (?), 18.9.2009 10:54

Zkušenosti žádné, levné nekupuji na základě zkušeností z okolí. Levné věci jsem v ruce měl a pryč od nich. Možná jsem to přesně nevystih v původním příspěvku, ale dotaz byl ve smyslu "Koupit"

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
            
host - 16.27 (?), 8.10.2009 11:56

Přesně takhle jsem uvažoval, koupil jsem si křovinořez Homelite v OBI za 4500,-Kč. Říkal jsem si, že na občasné obsekání míst, kam se nedostanu s velkou sekačkou, tenhle drobek bude stačit. První sezóna v pohodě, letos je od června po servisech, OBI se jaksi nemá k tomu, aby vrátilo peníze za šmejd, takže jsem si koupil křoviňák od Castora. Je to jiná liga, sice je Castor dost těžký a těžkopádný, ale seká a seká skvěle.

Na levný nářadí fakt nemám prachy, už se mi to několikrát potvrdilo.

Petr Sixta

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
<  6   
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Po zateplení domu problém s hlodavci na půdě -> jak jim zamezit lézt mezi polystyrenem a hrubou?28.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů23.4.2024
Další příspěvky > 
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika