Příspěvky uživatele - 242.66

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Tlaková myčka, 9.4.2010
Popsanou součástku nešlo vytočit, je to z velmi měkkého plastu a matice se mi sjela. Ale napadlo mě odšroubovat jakési 3 šrouby dole pod motorem (už nebylo co zkazit). Pod každým byla taková plastová sítka s jezdícím vnitřkem na pružince, možná to je... celý příspěvek >
Tlaková myčka, 4.4.2010
pro 34.2: myslíte tlakový spínač v pistoli nebo jinde?
Tlaková myčka, 4.4.2010
Je to Black and Decker. Sítko jsem vyčistil jako první, dál nevím.  Jo a klasicky to chcíplo měsíc po záruce .
Tlaková myčka, 3.4.2010
Zdravím všechny, mám problém s tlakovou myčkou. Přestal spínat motor. V lepším případě, pokud déle držím puštěnou pistoli, tak po chvíli sepne, tedy sepla, teď už se vůbec nechytla. Napadá vás něco, kam kouknout? Dík za nápady.
Trávník a psi, 24.2.2010
Zdravím všechny, potřebuji poradit, jak docílit, aby můj trávník před domem nebyl neustále plný psích výkalů?  Existuje nějaký přípravek, postřik nebo cokoliv jiného, co se dá aplikovat na větší plochu? (Oplotit nelze) Děkuji za rozumné rady
Roubovací gumičky, 28.1.2010
Záleží na tom, co se roubuje. Já např. používám při roubování kaktusů nastříhaný prezervativ. Pro pevnější spoje bych asi hledal nějakou cykloduši.
Vari a radlice na sníh, 21.1.2010
Využil jsem letos taky tuhle sestavu, ale s orig. koly. Upravil jsem na ně sněhové řetězy ze staré škodovky přesně na míru. Musí to být opravdu přesně, protože jinak bouchají o výfuk. Mám 2t Jikov. Ale práci to zvládlo na 1*.
A-z centrum Neumann, 2.12.2009
Nemohu než souhlasit s předchozími příspěvky k AZ centru. Dotyčný vysoký pán (a podle jmen kontaktů i zbytek rodiny)zapomíná, že díky nám zákazníkům je dobře živ. Souhlas s prodejnou a servisem Průhonice.
Vari - světlo, 16.11.2009
Zdravím, mám Vari 2t Jikov a na něm je kablík (údajně)pro světlo. Jaké hodnoty to dává a jakou lampu použít? Dík za tipy
Proti zamrzání jezírka, 7.11.2009
Několik let to řeším vzduchovacím motorkem, který mám umístěný v domě v kotelně. Na hadičce (cca 5m) žádný kámen, aby byly bubliny co největší. Vydrželo to -10. Vyústění je na mělčině cca 50cm, v hloubce mají klid a přesto k mírné cirkulaci dochází.... celý příspěvek >
Plotostřih, 21.10.2009
Mám ho 7 let a za poslední rok a půl je to potřetí. Vždy se rozletí ložisko z toho zalisovaného pouzdra. Poprvé jsem kvůli tomu musel vyměnit i nože, protože se už dělaly jen vačky na unášecí čep 13mm, původní na 10, ale vydržely mnohem déle. Opravy... celý příspěvek >
Plotostřih, 21.10.2009
Zdravím, mám plotostřih H 325 HD60 a před zhruba rokem mi měnili vysypaný hnací unašeč s ložiskem (vačka?). Dnes se mi stalo to samé. Je na tyto díly taky 2l záruka?
Co je to za ptacka?, 20.10.2009
A hlavně nesbírá na květech, je to šplhavec. Hnízdí v dutinách, nikdy v pleteném hnízdě.
Jak vylovit karasy, 16.10.2009
S tou sítí na stromy bych to nedělal! Tato síť je z velmi tenkého materiálu, je ostrá a rybám poškodí (odře) pokožku. Přikláněl bych se k rybářskému čeřenu, ale všechno dá práci .
Pěstování Festuca glauca, 16.10.2009
Mnohem rychlejší a jednodušší množení je dělení trsů.
Další diskuze:  1,  2  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika