Příspěvky uživatele - 217.4

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Proti krtkům, 17.3.2011
Děkuji za reakce na dotaz, ale není nám nic platné to co fungovalo před 10-ti lety, nebo rada jiného pána, ke kterému kdysi chodili zahrádkáři do acetylenky. Nás zajímá současnost a hlavně možnost legálního obstarání karbidového vápna. Časy, kdy jsme... celý příspěvek >
Proti krtkům, 16.3.2011
Návod je to sice dobrý, ale kde sehnat karbidové vápno, to už náš zahdádkář neuvádí. Chtěl jsem postupovat podle rady, ale nemohu karbidové vápno sehnat. Prosím o radu. Děkuji Karel.
Břečťan popínavý, 23.10.2010
Dobry vecer. Ctu si prispevky o brectanu, prosim dostala jsem nastrihany brectan - asi 25 az 30 cm rizky a kolegyni se strasne dari ho pestovat. Prosim vas, poradte, zakoreni mi, kdyz dam stimulator a jen zasadim? Ted v tomto obdobi - tedy... celý příspěvek >
Paludárium, 16.8.2010
Prosim muzete mi poradit jeke kvetiny dat do zimni zahrady?Manzel ji udelal a ted je to na me.Bude nevytapena.jsem uplne laik.Moc dekuji za jakoikoliv radu.Brona
Jak na krtky, 21.1.2010
Úbytek krtků po aplikaci gelu jsme nepozorovali, pravda gel z děr zmizel. Má někdo zkušenost jak hluboko krtek ryje a zda mechaniká zábrana podél plotu má nějaký efekt.
Plevel v trávníku, 3.10.2009
Řešili jsme stejný problém, po roce se plevel objevil jen minimálně. Hlavně se nesmí nechat příliš vysemenit a v už hustém trávníkku se mu tak dobře neroste.
Okraje trávníků: strunová sekačka x nůžky, 3.10.2009
Do budoucna se chystáme náš zahradní arzenál o nějaké aku nůžky doplnit. Díky za tip. Strunkou manžel zatím nic neposekal, a problém s usycháním trávy taky nemáme. Další výhoda strunky je, že s ní pracuje manžel, kdežto nůžky obsluhuju já... celý příspěvek >
Okraje trávníků: strunová sekačka x nůžky, 1.10.2009
Plastový travní lem máme také, koupili jsme ho u zahradníka. On ho má v zemi již 10 let. Pravdou je, že ji sekačka ani strunka nepoškodí. Při sekání trávy lze jet jedním kolem po záhonu a vyhnete se ručnímu... celý příspěvek >
Do kdy nejpozději se má dosévat tráva na hluchých místech?, 1.10.2009
Vloni jsme touto dobou trávu dosévali. Ještě do zimy narostlo "strniště" a na jaře pokračovala tráva ve vegetaci. Za 2 měsíce nebyl rozdíl ani vidět.
Kompost nekompost, 1.10.2009
Dobrý den. Mám problém co se spatně zkompostovanou trávou. Koupili jseme umělohmotný komposter - ohradu a do něj dávali především posekanou trávu, rostlinný odpad z kuchyně, jen minimálně zeminy. Manžel kompost občas prohodil dusíkatým... celý příspěvek >
Thuje z Obi a Baumaxu, 30.9.2009
Dovoluji si poznamenat, že randapem lze tuje zničit pokud je postříkáte celé. Takže pokud by Vám soused nedopatřením - závan větru - zasáhl tuje postřikem, uhynula by pouze postříkaná část. Odvrácená část by zůstala zelená. Po aplikaci... celý příspěvek >
Přísavník a břečťany, 21.3.2009
mam prisavnik 3 prsty.mam ho na chlivku asi 12let krasne obrostl sice ze vsech stran ne stejne, ale zajimalo by me co mam delat uz to je i na strese a vetvicky lezou i pod stechu.mam to nechat tak nebo strihat???diky za radu
Změna barvy thují smaragd, 21.3.2009
stejny problem jsem mela i ja a to kdyz jsem se podivala na thuje jak opadl ten hnusny snih a byla jsem v soku thujky moje milovane bylo jich asi 40 upne cerne, sede,bez zivota jev hole dreva.mam je uz 5let volala jsem pani co mi je prodala, ale... celý příspěvek >
Pěstování orchideí, 6.3.2009
mam uplne stejnou zkusenost nemuzu ji identifikovat tak cekam jak krasavice dopadne cau BRONA
Durman pěstování, 10.3.2008
Vykvasene slepicaky jsou rozmocene KURINCE. Neboli hovinka od slepicek.
Další diskuze:  1,  2  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika