Příspěvky uživatele - 135.85

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Stará (ne)známá jablon, 12.9.2011
nakonec to opravdu bude nějaký Mac Intosh, protože jsem oběhla sousedy a dva důchodci si vzpoměli, že nějak podobně zněla jména těch jabloní, co je prý " starej inženýrskej" zasadil. Tak vám všen děkuju za navedení správným směrem. HZ.
Slunečnice pestrá, 14.6.2011
Slunečnice pestrá je zavlečený druh, domovina jsou tuším teplejší oblasti severní ameriky. Vzhledem k tomu, že díky malému rozšíření vlivem nižších teplot nepůsobí velké škody na našich vodách, je tolerována. Divil bych se ale, že by byla tato... celý příspěvek >
Škůdci na oleandru, 27.5.2011
Dobrý den, také mi stejné potvůrky skoro zničily letilý oleandr. Myslím si, že to jsou svilušky (dělají takové pavučinky v paždí listů). Nechtěla jsem žádné jedy, tak jsem nejdříve stříkala rozvarem z jádrového mýdla. To pomohlo z nejhoršího. S... celý příspěvek >
Mečíky - jak správně zazimovat?, 23.10.2009
Děkuji za rady. Teď je mám doma, aby mi vyschly. A potom je tedy můžu jen tak volně naskládat na noviny do lískové bedýnky a uložit do chladu? Mohu cibulky dávat i na sebe nebo raději volně do více bedýnek. Ještě jednou děkuji za rady.
Mečíky - jak správně zazimovat?, 22.10.2009
Dobrý den. Letos jsem poprvé pěstovala na své nové zahrádce mečíky, krásně všechny vykvetly. Ráda bych se z nich těšila i příští rok. Může mi někdo z Vás poradit, jak správně zazimovat jejich cibulky? Nikde se mi to tady nepodařilo vyčíst. Jediné co... celý příspěvek >
Jak na krtka, 15.10.2009
S krtkem jsme bojovali do letošního léta. Zahrada věčně plná krtin. Koupili jsme elektr. odpuzovač, ale krtina hned vedle něho. Na jiné rady jsme obsázeli zahradu afrikány, ale ani to nezabralo. Doma jsme měli starého kocourka, který sice chodil... celý příspěvek >
Nevíte někdo jak se jmenuje tato rostlinka?, 1.10.2009
Teda Karlosi, díky moc. To je přesně ona. KOnečně vím, co je to zač. Tak ještě jednou moc díky.
Ako sa vola tato rastlina?, 30.9.2009
Je to Apténie srdčitá. Loni jsem si kousek přivezla z Řecka, zasadila doma do skalky a celé léto byla úžasná, nádherně kvetla... potřebuje hodně sluníčka. Bohužel jsem ji přes zimu nechala v záhonku, a tak uhynula. Letos jsem si přivezla zase kousek,... celý příspěvek >
Modra hortenzia, 30.9.2009
Hortenzie mám dvě - růžovou a modrou, každá roste zvlášť. Při sázení jsem jim dala čistou rašelinu a hodně. Na jaře přihnojuji hnojivem na azalky, rododendrony a hortenzie - tak se hnojivo jmenuje a stojí cca 80,-kč. Modrá kvetě úžasně modře, růžová... celý příspěvek >
Durman, 30.9.2009 Obsahuje fotku
Tak přesně tuhle rostlinku jsem letos obdivovala v Řecku. Ale vykvetla vždycky až navečer. Přes den byly květy zavřené. Také jsem si myslela, že je to durman, ale nevím, nejsem znalec. Ale zarazilo mě, že tam se tak jako plazila po zemi.
Nevíte někdo jak se jmenuje tato rostlinka?, 30.9.2009 Obsahuje fotku
Prosím, neznáte někdo tuto rostlinku? Viděli jsme ji na Sicílii a v Řecku. Loni jsem si kousek přivezla z Řecka domů, krásně se přes léto rozrostla, ale bohužel nepřežila loňskou tuhou zimu. Letos jsem si zase kousek přivezla, krásně se jí daří, ale... celý příspěvek >
Objednávka od Starkla, 4.2.2008
teda ja jsem objednavala u Starkla jiz dvakrat, zatim spokojenost, nyni mam treti objednavku. jednou mi malinko spletli objednavku, ale po reklamaci byla naprava rychla. objednavala jsem ruzne rostlinky, i stromek, zatim vypada dobre, uvidime na... celý příspěvek >
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika