Příspěvky uživatele - 6.15

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Jedlý les, 7.1.2011
Jabloně, hrušně, třešně na semenáčích bych sázel ve sponu 10x10m. Ořešáku bych dopřál víc prostoru, višni méně... Stromy vytvoří kostru zahrady Do mezer bych nasázel ovocné keře, případně zákrsky, zeleninu  ap.  Zákrsky se mohou časem... celý příspěvek >
Rekonstrukce skleniku, 2.1.2011
Dobrý den, chtěl bych vyměnit stávající sklo na klasickem skleníku z T profilu 40 za polykarbonát. Nevím jakým způsobem jej připevnit z důvodu tepelné roztažnosti. Rozteč je 70 cm Děkuji za odpovědˇ Ladislav
Jabloň na dule, 19.12.2010
S tím jeřábem to máte vyzkoušené? Je to někde popsáno? Moc tomu nevěřím.
Co je to za listnáče?, 16.11.2010
habr
Motorová pila Homelite, 12.11.2010
Dobrý den všem.Mohl by někdo poradit?Jedná se o typ Homelite 4016 používaná druhou sezonu pro palivové dřevo.Celkem spokojenost až nyní ji nemohu po skončení práce vypnout(chcípnout) vypínačem.Myslel jsem že je závadný tak jsem ho vyměnil bohužel... celý příspěvek >
Škůdce na jabloni, 6.11.2010
Tak jen doufejte že se vám to nebude projevovat a "množit " i na další stromky.Já jsem dnes při hrabání listí objevil další napadenou jabloň tak jsem provedl očištění, insekticid a vápno a na jaře se ukáže.
Jabloň Red Winter - zná ji někdo?, 31.10.2010
Rajka je starší odrůda? Vždyť byla registrována v roce 1998. Takže dnes jsou po republice rozšířené plodné stromky max. 12 let staré. Samozřejmě pokud nepočítám stromky se kterými pracovali šlechtitelé ap.Takže odrůda je už trochu prověřená. Vím, že... celý příspěvek >
Razantní sestřih neudržované třešně, 29.10.2010
Počkejte s řezem do května.
Ovocná stěna, 27.10.2010
Je to tak na dvě palmety. Princip je jednoduchý. Uřízneš terminál. Cca 5 pupenů pod řezem proraší. nejvrchnější zapěstuješ jako pokračování terminálu a vhodné letoprosty jako ramena. Další rok seřízneš vrchol zase nad drátem... Počítej jeden pupen... celý příspěvek >
Řezat třešeň po výsadbě na podzim?, 27.10.2010
Pro rozvinutí květů "barborek" je limitující počet chladných dní. Pokud není ukončena dormance, nerozvinou se ani ve vlhku. Řez na podzim není nic nového. V Anglii řežou většinu dřevin už na podzim. Má to svou logiku. Kůra během zimy... celý příspěvek >
Třešeň bittnera, 23.10.2010
Samosprašnost je u třešní vzácná. Je jen u několika novějších odrůd. Buttnerova = Napoleonova. Tato odrůda byla prvně popsána v 18. století. Často se prodává i její kompaktní mutace.
Škůdce nebo choroba?, 17.10.2010
Každý rok se marně těším na bohatou úrodu jablek, ale něco mi úrodu ničí. Zprvu jsem si myslel, že stromy nenasazují na květ, ale při podrobnějším pohledu jsem zjistil, že stromy nasadí na květ, ale když jsou vlikosti rýžového zrna přestávají růst a... celý příspěvek >
Kongresovka, 15.10.2010
Je to úplně jiná odrůda. Říha o ní v roce 1914 psal, že to je nejoblíbenější odrůda hodící se do každé polohy. Dnes ji nikdo nezná. Podle obrázků je Kongresovka bachratá jak brambor, zatímco konference je protáhlá hruška.
Jake ovocne stromy do zahrady u RD, 15.10.2010
S těmi podnožemi pro třešně to nebude tak jednoduché. Hodně závisí na odrůdě. Některé odrůdy colt oslabí třeba i o padesát procent, takže bude stromek srovnatelný s Giselou 5. Samozřejmě záleží dost i na půdě. Informace v literatuře se... celý příspěvek >
Škůdce na jabloni, 15.10.2010 Obsahuje fotku
Děkuji za reakce, každopádně stromy kácím, není jiná možnost.Dnes jsem očistil kmen u dalšího zdánlivě zdravého stromu a objevil jsem stejně napadená místa z podkterých koukalo něco co je na fotce.Na celý kmen jsem použil insekticid a ještě provedu... celý příspěvek >
Další diskuze:  6,  7,  8,  9,  10  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika