Příspěvky uživatele - 218.253

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Prolifera, 7.9.2009
Ja jsem v tomhle trochu anarchista a stanovisko stavebniho uradu me moc nezajima. Bydlim na samote, tedy bez kontextu na okolni zastavbu, tak si muzu oplotit pozemek za domem vedeny jako zahradu jak chci - muj nazor. Ja vim, zni to arogantne, ale... celý příspěvek >
Co je to za ruze?, 6.9.2009
ano, v destivych obdobich bez dostatku slunicka ji mam taky pobledlou, malo probarvene okraje, kterebyly jinak v srpnu jako tresne.
Starkl - originalita ruzi?, 6.9.2009
no a o to mi prave tak trochu jde... jak poznat, kdo prodava opravdovy Eden Rose 85 a kdo trochu jinou ruzi, ktera je ji podobna. Nebo jak ty rozdily vznikly? Nezpochybnuji, ze Eden Rose od Starkla na obrazku vypada take prekrasne. Stejne jako... celý příspěvek >
Prolifera, 6.9.2009
Děkuju, že mě podporujete... právě trpím pár dní depresí kvůli plotu. Jak jsem již někde psala, ležíme uprostřed polí, kde panuje velmi silný vítr. Samotný vítr snad růžím až tak nevadí, ale vadí mi kvůli zaplevelování pozemku z okolních polí, kde v... celý příspěvek >
Starkl - originalita ruzi?, 5.9.2009
Rada bych se zeptala, jestli vite neco vic o originalite ruzi od Starkla. Napriklad nabizi za uzasnou cenu 89,-Kc France Libre, kterou ma patentovanou Delbard. Pri lehkem povedomi o cene za ocko licensovane ruze se mi zda cena nabizena Starklem... celý příspěvek >
Prolifera, 5.9.2009 Obsahuje fotku
Děkuji za odpověď. Fotku nemam - narazila jsem na několik takto označených růží pouze v knižce kreseb od PJ Redouta. Take je tam v uvodu zminka, ze se tato deformace vyskytuje v prirode i u jinych rostlin - viz asi ta vase rudbekie. Je zajimave, ze... celý příspěvek >
Tuji nebo Cyprisek do silneho vetru?, 5.9.2009
Dobrý den, o tujich a cypriscich toho tu bylo napsano jiz hodne... Dovolila bych si znovu pozadat o vas nazor ci radu: Chci vysadit zivy plot u drateneho plotu - v otevrenych polich, kde fouka sileny zapadni vitr. Jsme sice v Polabi, takze teploty... celý příspěvek >
Prolifera, 5.9.2009
Dobry den, rada bych se zeptala, jestli někdo máte ve své sbírce růží proliferu. Nebo jestli víte, kde se dá taková růže sehnat. Nejsem si jistá, jestli toto prorustani kvetu dalsim kvetem je vlastnost urciteho druhu nebo jen prirodni ukaz, ktery se... celý příspěvek >
Anglické růže - licence v ČR, 24.8.2009
Povedlo se mi od Austina ziskat ocka vsech odrud, ktere jsou licensovane pro nasi republiku. Tj. 80 soret. Pan Sip je zdarile naockoval, takze pristi podzim bude dobyvat a ja sazet. Take se nam od anglicanu podarilo vydyndat ocka nekolika zajimavych... celý příspěvek >
Řešení pro větší jezírko, 21.8.2009
Můžu se zeptat na typ skimmerů a jak jste s něma spokojen? Podle Vámi uváděného řešení hádám, že jako mechanický předfiltr bude použito nějaké síto?
Písková filtrace marimex nebo bestway, 25.7.2009
Zdravím všechny, tak mám opětovný problém s těsněním nad přítlačnou pružinou.Po první reklamaci toho samého problému vydržela oprava pět otočení a opět protéká voda skrze prasklé těsnění.První reklamaci vyřídili docela rychle a teď mi ani... celý příspěvek >
Silně vonící růže, 22.7.2009
Na druhou stranu Jito - o cem by tohle auditorium bylo bez rad pani Lili? Melo by uroven breptu Premka Podlahy. S jejima znalostma ma uroven znalosti Vaclava Vetvicky - a to je sakra rozdil, ne? :-) Doprejte pani Lili jeji anonymitu, at uz k tomu ma... celý příspěvek >
Jaký koupit jezírkový vysavač?, 20.7.2009
Prosím, mám dotaz k majitelům Pondovac 3, resp. Gardeně SR2000. V okamžiku přepnutí sání na druhou z komor dochází na konci sací hubice k mžikové ztrátě podtlaku a pak k jejímu obnovení, nebo stíhá vytvářet stálý podtlak? Další dotaz, kolikrát do... celý příspěvek >
Historicke ruze, 20.7.2009
az prijdou, tak tisic zasadim a tisic nahrnkuju a necham pres zimu v zahradnim domku, kde se drzi teplota kolem nuly a mam tam 4m siroke a vysoke okno, takze svetla dost. zalivka po ruce. Nechame se prekvapit, treba to nevyjde, no tak co. Ale zkusit... celý příspěvek >
Dušička růžaře, 19.7.2009
Krasnou monografii o ruzich jsem nasla zde.. Je i ke stazeni v pdf. http://www.botanicus.org/title/b12036481
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika