Příspěvky uživatele - 218.253

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Čištění filtrace, 30.7.2010 Obsahuje fotku
Dobrý den, prosím o radu, jak často se mají čistit molitany ve filtraci. Mám tříkomorovu filtraci 16000 s UV lampou 11W. Pod molitany jsou takoví "ježci" z umělé hmoty. Molitany čistím asi jednou za týden a tak jednou za 14 dní propláchnu celou... celý příspěvek >
Jak přesadit lekníny, 28.7.2010 Obsahuje fotku
Dobrý den, prosím o radu jak přesadit lekníny. Vloni jsme založili zahradní jezírko a kromě jiných rostlin jsme zasadily 2 lekníny. Měly asi 2 až 3 květy a skoro každý den kvetly.  Letos se krásně rozrostly, měly každý po 15-ti poupatech, ... celý příspěvek >
Čím zalepit solární panel, 27.7.2010
Dobrý večer, prosím o radu, čím zalepit solární panel. Při instalaci jsme ho asi nečím prorazili a teče z něj voda. Když byla velká vedra, tak jsme ho prostě odpojili a nepoužívali. Ale teď by se teplejší voda docela hodila. Děkuji za rady.
Ph mínus, 24.7.2010 Obsahuje fotku
Já používám také na snížení pH tekutou kyselinu sírovou v lahvích (1litr asi 40,- Kč) a pro doplnění chloru tekutý chlornan sodný (10 l kanystr kolem 200,- Kč).Kupuji ho v Inchemě v Horních Počernicích.  Dříve jsem používala tablety a všelijaké... celý příspěvek >
Fotogalerie zahradních jezírek, 24.7.2010
Konvalinko, to je tedy opravdu krása. To máte určitě i na koupání. U takového jezírka je to příjemný relax. Je super, že nemusíte mít filtraci a máte tak nádherně čistou vodu.
Fotogalerie zahradních jezírek, 24.7.2010
Dane, to je opravdu nádhera. Není co dodat.
Fotogalerie zahradních jezírek, 24.7.2010
Opravdu moc pěkné. Je vidět, že jste to kopal ručně a hezky si vytvořil plochy pro vodní rostliny. Ale to jste si pěkně máknul. Nám to dělali bagrem a já jsem to jenom ručně upravovala, tak se mi to moc nepodařilo, mám to po obvodu moc mělké a teď mi... celý příspěvek >
Fotogalerie zahradních jezírek, 24.7.2010 Obsahuje fotku
A takhle to vypadalo vloni, když jsme začínali se stavbou jezírka.
Fotogalerie zahradních jezírek, 24.7.2010 Obsahuje fotku
Dobrý den, zdravím uživatele Zahrady, moc se mi líbí diskusní fórum, a tak si dovolím přidat také fotografie našeho jezírka, které jsme si založili vloni. Snad se Vám budou líbit. Moc to ale ještě neumím, tak snad budou obrázky vloženy správně.
Množení řízkováním, 21.7.2010
Množení růžiček doma pro svou zahrádku beru jako hezké hobby. Samozřejmě je méně košer, když někdo obráží s nůžkama a igelitkou pod kabátem rozária nebo růžové školky a řízky si tam krade. Množením řízkováním se zabývají i některé zahradní školky... celý příspěvek >
Usychání poupat a listů anglických růží, 15.7.2010
Benjamina chystam na podzim. Libi se mi jeho tresova barva a mene plny kvet. Jaky ma tvar a vysku kere jestli se mohu optat?
Usychání poupat a listů anglických růží, 15.7.2010
Eglantynka je nadherna! Tu Vám závidím a chystám si ji vysadit take. Mary Rose v kombinaci s Winchester Cathedral je kombinace, ze lepsi byt nemuze. WIncester Cathedral je totiz sport z Mary Rose. Mely by byt proto temer stejne, lisi se jenom barvou... celý příspěvek >
Usychání poupat a listů anglických růží, 15.7.2010
Tak vida, mam ho na zahrade hned trikrat, ale z Tve fotky bych ho nepoznala. Prece jenom ta technika ty barvy zkresluje. Taky jsi zachytila moc peknou fazi kvetu tesne pri rozkvetani, kdy se z poupatka odlepuji teprve prvni okvetni platky... jinak je... celý příspěvek >
Usychání poupat a listů anglických růží, 14.7.2010
To jsou nadherne kvety!! Muzu si typnout? Graham Thomas, Jubilee Celebration a Benjamin Britten? :-)
Usychání poupat a listů anglických růží, 14.7.2010
No tak Jacqueline du Pré je úplně jiný druh růže než angličanky, tedy ruze D.Austina, alespoň co se týká tvaru květu. Má poloplný květ a udává se, že kvete jen jednou za sezonu nebo nekdy opakuje na konci sezony. Je to ruze z dilny slechtitele... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika