Příspěvky uživatele - 20.63

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Skladovanie krovinorezu, 7.11.2009
Umyji, naolejuji, pověsím na hřebík za kus krytu. Za ty roky tam má vroubek.
Co se stalo s mou hrušní?, 2.11.2009
Znám osobně. Moniliová spála. Vykopat spálit a zasadit peckovinu na toto místo. Přišel jsem o všechny hrušně v řadě v sadu. Trvalo to 10 dnů
Neznámé zvíře, 28.9.2009
Asi nevíte o čemje řeč, ale neškodí a je poměrně vzácný. Klidně si jej tam nechte.
Zákrsek, špičák, polokmen, čtvrtkmen, 6.9.2009
Co je to renomovaný zdroj? Já nevěřím jídle z ryby, kterou jsem neviděl živou. Nevěřím stromu, který jsem nenarouboval. V dnešním světě podvodu a falše je vlastní podnož a vlastní roub jediná záruka. Přece ani Vy a ni jiní nepěstují stromky jako... celý příspěvek >
Rakytník řešetlákový, 20.8.2009
Ale že vydrží, co? Pavel
Rakytník řešetlákový, 20.8.2009
Pane Vysložile, v invertorech jsem Vám poradil bez postranních úmyslů. Pokuste se mi stejně poradit u rakytníku. Na Floře jsem za ten křak vysolil nemalý peníz, fůkal jsem tomu do řiti (vzletně, ale trefně řečeno) a nakonec jsem málem zanechal stopy... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika