Příspěvky uživatele - 17.206

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Palenka z exotickeho ovoce, 4.9.2009
ahoj, stejně tak mi kamoš dovezl vyřazené mandarinky, ale k věci, banány kvasí a tečou dobře je to jedna z nejlepších atipických kořalek, avšak melouny neberte obsahují straně málo cukru v poměru s velikostí a pokud nedocukříte a nepřidáte ušlechtilé... celý příspěvek >
Uchování hotového kvasu z třešní, 4.9.2009
jo a psal jsem že proberem mirabelky, včera jsem dal přesně 100 l šťávy, výsledek surového pálení = 14 l 22% lutru, takže dneska to vyčistím a předpokládám 6l 50ky takže zlaté třešně. BoBo
Uchování hotového kvasu z třešní, 4.9.2009
zdravím oki poznatek, skoušel sem už různé věci, a s tím pytlem to není vůbec špatný nápad, nepřipálí se však samotný pytel? a prohřeje se v pytli dostatečně celý obsah?No prohřát se prohřeje je však otázkou jestli nebudu topit jednou tak dlouho.Máte... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika