Příspěvky uživatele - 11.126

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Špatně rostoucí švestky, 20.8.2009
Pěstuji mino uvedené tři odrůdy slivoní, které jsem výše zhodnotil další ještě čtyři. Z každé odrůdy mám kolem 100 ks stromků. Stáří je u všech 6 let. Místo: J.Morava, N.v. je 250 m/m a kolem sadu v okruhu 500m neroste ani jedna slivoň, tz. že šárku... celý příspěvek >
Špatně rostoucí švestky, 18.8.2009
Vámi uvedené odrůdy slivoní všechny tři jsou dle dosavadních zkušeností při pěstování v našich podmínkách citlivé - hodně náchylné na houbové choroby! Vaše fotky jsou toho jen důkazem. Jojo má náchylnost těsně před sběrem k moniliové hnilobě plodů,... celý příspěvek >
Špendlíky - kolik cukru do kvasu?, 6.8.2009
Ano, děkuji moc za rady.
Špendlíky - kolik cukru do kvasu?, 4.8.2009
Dotazuji se prosím, kolik cukru je potřeba dát do špendlíkového kvasu? Slyšel jsem, že je cukr nutno přidat, neboť je špendlík kyselý. Bude z doslazeného kvvasu výsledný destilát tzv. pálit v ústech? Jaké máte prosím zkušenosti? Předem děkuji... celý příspěvek >
Špendlíky, 2.8.2009
Chtěl bych se prosím zeptat, kolik kg řepného cukru je potřeba dát do kvasu na 100kg špendlíků pokud je to nutné?, tak aby výsledný destilát tzv. nepálil v ústech. Děkuji za pochopení Josef
Klejotok na plodech, 7.7.2009
Mám podobnou zkušenost. Red Haveny mám čisté, ale slivoně to silně odnáší. Domnívám se, že to napíchali nějací škůdci. Vyděl jsem tam zobonosky. Hned jsem to postříkal, ale nepomohlo to. problém bude asi jiný zřejmě některá z houbových chorob. Loni... celý příspěvek >
Blednou mi listy papriky. Co s tím?, 31.5.2009 Obsahuje fotku
Nezobrazuje se mi okno přidat foto. Potřeboval bych radu... jak přidat fotografii
Blednou mi listy papriky. Co s tím?, 31.5.2009
Něco na pokochání. Připojuji foto sazenic mnou pěstovaných paprik ze semínek odrůdy Rafaela F1 hybrid. Foto ze dne 25.5.09, kdy již začínají nasazovat květní pupeny.
Neznámý důvod odůmírání letorostů šlechtěných švestek, 10.11.2008
Zdravím všechny pěstitele modrého ovoce, jmenuji se taktéž JK z Jižní moravy.Mám vysázených cca. 1000 ks šlechtěných švestek a pološvestek již čtvrtým rokem např. JOJO, Presenta, Toptaste a další nejnovější odrůdy. Zcela upřímě říkám, že nejsem ani z... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika