Příspěvky uživatele - 25.14

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Jak pestovat pokojovy bananovnik a co chce, 14.8.2009
Moje zkušenost s banánovníkem: Listy na něm neustále narůstají a staré odumírají. Je to normální koloběh. Traduje se, že by měl vystřídat až 60 listů a potom pokvete. S tím sluncem a rosením to je pokaždé jinak. Je jich opravdu moc druhů.Npř. Musa... celý příspěvek >
Rychlá pomoc mých paprik?, 13.8.2009
Je vidět, že dobře míněné rady nezabíraj.Musel by totiž poslechnout a udělat co se mu radí.
Melounoviště 2009, 13.8.2009
Tak to zírám. Upřímě gratuluju. Nádhera.Kemper.
Něco s paprikama?, 11.8.2009
sviluška nemá ráda vlhko. pomáhá taky jemné rosení spodní strany listu vodou a to dost často.
Opylení paprik, 11.8.2009
To může mít víc příčin.zaléváním, hnojením,málo místa.takhle se to nedá posoudit. Taky na začátku mají hodně květů a plody by neuživily.Proto část květů po odkvětu pouští. fsmb@seznam.cz
Pecky pomeranče, citronu, mandarinky, limetky, 10.8.2009
DoctoRe, DoctoRe: Už jednou jsem vám psal meilovou adresu.Máte mnoho zálib jako jsem měl dříve já.Jestli jste vypěstoval z peciček citrusy, je škoda všechny vytrhat a nechat jednu.Klidně je rozsaďte a nejlépe dokud jsou mladé a nemaj moc spletené... celý příspěvek >
Něco s paprikama?, 10.8.2009
Mospilan nemá psanou svilušku tak nevím, jestli zabere. Já používám Omite570EW. Je to kapalné a dá se dobře odměřit.
Něco s paprikama?, 8.8.2009
Ještě bych dodal: Hnojivý postřik s vápnem na vrchní stranu listu a proti svilušce hlavně spodní strany listu.
Něco s paprikama?, 8.8.2009
Ty první 2 obr. je něco jiného než ten třetí. 1+2 zkusil bych nějaký postřik s vápnem. 3. Postříkal bych proti svilušce.
Rajče - postřik - prevence?, 6.8.2009
Postřik projde do stonku a s výživou se dostane do plodů. 21 dnů trvá, než se opět plod vyčistí. Laicky napsáno pro pochopení. Předpokladem je ale, že plod není utržen. Jinak v něm všechno zůstane.
Měděný drátek ve stonku - prevence plísně?, 6.8.2009
Já jsem teď koupil na příští rok Black Krim a Black from Tula. Jinak pěstuji Tornáda venku a Pedro ve skleníku.
Moje papriky, 6.8.2009
Pro The_DoctoR: Papriky vysévám do misky od nanukáče nahusto, třeba 40 semen. Když mají 2-3cm, mají se rozsazovat(pikýrovat) na vzdálenost 5x5cm. Já je pikýruji už po jedné do kelímku od jogurtu 150ml, je to lepší kvůli dalšímu přesazování.... celý příspěvek >
Rajčata, papriky - preventivní postřik?, 5.8.2009
Pro Honza Petrů: Příklad s česnekem. Stále mořím sadbu proti háďátku a hnilobě. Sousedka ne. 5let pohoda na obou stranách.Letos pohoda u mne a sousedky česnek v popelnici. Všechen. Tak co myslíte. Vyplatí se prevence?
Měděný drátek ve stonku - prevence plísně?, 5.8.2009
Hlavně zalévejte dokud je ještě teplo a můžete větrat.Ne na noc když zavřete skleník.
Konec mých balkonových rajčat, 5.8.2009
Letošní rok je jeden z těch horších. Chce to začít stříkat preventivně a střídat postřiky. Ne celou sezonu používat jeden druh.Jestli píšou ochranná lhůta 21 dní, neznamená to, že jsou chráněná 21 dnů. Stříkat to chtělo tak po 10 dnech. A to myslím... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika