Příspěvky uživatele - 156.244

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Destilační přístroj, 6.8.2009
Obilí bych rozhodně nechal naklíčit, místo kvasnic bych rozmnožil vinné kvasinky
Porovnání pily stihl 180ms a solo 643ip, 3.5.2009
To já zase řeším, jestli zvolit Solo 643IP, nebo Jonsered CS2245, Jonsered je sice o malinko výkonější, ale taky o cca 1300 dražší. Ročně si připravím kolem 15 metrů dřeva, někdy i míň. Servis na Solo je asi 20km, Husqvarna je 6km, takže je to celkem... celý příspěvek >
hurricane servis, 27.7.2008
Děkuji všem za názory. Mám pilu necelý rok a myslím si, že i když mi vydrží těch 5 let, jak trvá záruka snad vydrží a to mi za tu cenu stačí na těch pár metrů dřeva na rok.
hurricane servis, 15.7.2008
Dobrý den, zakoupil jsem si motorovou pilu hurricane v bauhausu. Chtěl bych se zetat, jestli někdo neví kde se dá tato pila servisovat. Předem děkuji za odpověďi.
Dolmar MS 290U vs. Husquarna 323R, 13.5.2008
Dobrý den, zajímaly by mě vaše zkušenosti s křovinořezy husquarna 323R a dolmar MS 290U. Který model z této nabídky doporučujete. Předem děkuji za odpověď.
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika