Příspěvky uživatele - 29.150

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Časopis o zahradě, 4.8.2009
Preferuji Zahrádkáře a Floru na zahradě-k vesnické chalupě "vyumělkované", přestože úhledné a hezké zahrady a zahrádky dle mého názoru nejsou vhodné-nezapadají. V obou časopisech jsou články o užitkové i okrasné části zahrady. To mi... celý příspěvek >
Strupovitost, 4.8.2009
Na strupovitost používám docela úspěšně v případě potřeby Baycor. Záleží na ochranné lhůtě po postřiku. Nevím, co myslíte "pomalu dozrávají". Pokud zrají nyní, postřik už neuskutečníte. Pokud dozrají cca za měsíc, ve všech postřikách se... celý příspěvek >
Živý plot z buxusu, 4.8.2009
Mám několik buxusů v řadě na sluníčku, není s nimi problém. Pravidelně nezalévám, pouze když myslím, že už jsou ve velkém suchu. Ale zastřihuji je. Zjara jsem je zastřihla na požadovaný tvar, teď pěkně obrůstají novou svěží zelení, brzo budu... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika