Příspěvky uživatele - 139.99

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Pepino Gold - zrání plodů, 10.10.2009
já jsem nějaké větvičky zkusila zasadit, ale nevím, zatím se drží, ale prý pepíno nejvíc plodů má druhý rok.rostlina opadá a klidně ji zkraťte, koukněte se na stránky zahradníků, myslím,že Srarkl píše o pěstování víc... když ji zkrátíte až na jaře... celý příspěvek >
Pepino Gold - zrání plodů, 10.10.2009
dobrý den, v každém případě už by mělo být ve skleníku nebo doma, kde nemrzne. pro zrání plodů potřebujete ničím nenarušit jejich dozrávání a to velké výkyvy teplot jsou.pod 5 stupňů zastavuje růst a nelíbí se mu to. a nepřestávejte mu dodávat vodu... celý příspěvek >
Pepino Gold - jak vám pokračuje?, 26.8.2009
a oamatujte, že pepino je ochlasta, mě vyzunknou ve vedrech víc okolo 5 litrů a mají 10 litrový květináč a to každý den zalívám, když je chladněji tak jen dolívám aby byla miska s vodou plná, to platí i o řízcích musí mít vlhký substrát,... celý příspěvek >
Pepino Gold - jak vám pokračuje?, 26.8.2009
dobrý den, pepino pokud nebudete hnojit budou pepiňata malá, já nejsem pro hnojení chemií tak jsem použila slepičáky do každé zálivky slabý roztok vykvašených slepičinců a jen zírám, listy žloutnou i tak, ale mě to připadá jako by listy měly... celý příspěvek >
Pepino gold a vyholené větvičky, 26.8.2009
Dobrý den, renato Pokud to není nějaká choroba, tak klidně nechte pár řízků zakořenit, já jsem to udělala minulý týden, prostě uvidíme, co z toho bude a s pepíny, co mají pepína, plánuju nechat dozrát a pak jej dám na přezimování domů a pořádně si... celý příspěvek >
Pepino Gold - žloutnou listy, 1.8.2009
dobrý den, myslím si že je to stářím a obnovou listů, já je prostě odstraním, i když nemám mšice a žádné potvůrky, tak si říkám raděj je osstraním hned než nějací brouci na něj vlezou, já hnojím slepičákama a slabounce roztokem každý den a hlavně... celý příspěvek >
Pepino Gold - zrání plodů, 1.8.2009
dobrý den, mohu potvrdit, že je to možné, mám doma 6 rostlinek, dnes už rostlin jako stromečky rozrostlé a zkusila jsem jedno, první jsem koupila v dubnu a podle návodu přesadila do většího květináče a ty právě mají tyto veliké plody, ale pokud je... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika