Příspěvky uživatele - 235.12

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Redukce na ventil barelu 1000l, 28.5.2008
Jenže já tu zátku nemám, a proto jsem to chtěl udělat nějak pevněji s dalším menším pákovým ventilem. Díky za reakci.
Kupa krovinorezu - aky stroj vlastne potrebujem?, 27.5.2008
Souhlasím s výše uvedeným, ale bohužel jsem limitován finančně. 3x vyšší cenu nemohu ustát (je potřeba investovat i do něčeho jiného). Je trošku škoda, že tady nepřispívají taky tzv. hobbysté, a když, tak málo. Vždy se diskuze tak nějak... celý příspěvek >
Umístění vřesoviště?, 26.5.2008
Mamota - opravdu snese plné oslunění? A jak je odolná proti mrazu - musí se přikrývat? Soňa z Krkonoš
Acer palmatum, 26.5.2008
Tak jsem ho přesadila, zatím další listy neusychají. Ještě k srnám - kvůli nim mám (nejen) javor celoročně oplocený zeleným pletivem, takže okousnou jen konečky a to zatím javor přežil. Horší je když oloupou kůru z kmenů (parůžky?) jako u sousedů... celý příspěvek >
Kompostér, 22.5.2008
Dobrý den, vidím, že tu máte s kompostéry dost zkušeností - možná mi taky poradíte. Lze kompostovat pouze trávu? Děkuji za odpověď. Helena
rychlý zakořenění, 15.5.2008
Já myslela, že stimulátor působí jen když dám rostlinu hned do země?
Acer palmatum, 14.5.2008
Javor mám na místě asi 3 roky, dařilo se mu, jen po letošní zimě měl trochu víc omrzlé konce - v Krkonoších to beru - odstranila jsem asi před měsícem co bylo bez života, ale včera jsem zjistila že usychají nově vyrašené lístky na většině větví. Nad... celý příspěvek >
pabuk v Krkonoších, 14.5.2008
Děkuji za odezvy - také mi přežil, jen některé konce větviček byly omrzlé, pár centimetrů.
Jedná se také o vlnovníka nebo roztoče? Jak na něj jednou provždy?, 12.5.2008
takže už to nemám stříkat tou Sulkou? Je už pozdě? Mám teda jen otrhat ty napadené listy?
Krtek - a je to, 10.12.2007
Jakou návnadu? Člověče, umíte Vy vůbec číst?
Sametka podzimní - Trombicula autumnalis, 10.12.2007
S potěšením zjišťuji, že můj téměř rok starý dotaz na to, jak se definitivně zbavit sametky, vyvolal značný ohlas. Přestože nikdo zázračné řešení neobjevil, může nás - nás postižené - utěšit to, že nejsme sami, a že jsme si to nezavinili (jak někteří... celý příspěvek >
Chcete koupit rakytník, 5.11.2007
Zpracování rakytníku bez vařeníPěstuji rakytník jako stromek, původně je to samec a do koruny jsem naroubovala velkoplodou samici. Plodí to dobře a ušetří se spousta místa, samci rostou moc bujně. Ze semen vyroste 80 % samců. Keře podrůstají... celý příspěvek >
Jaké jsou zkušenosti s křovinořezy Oleo-mac?, 3.9.2007
Křovinořez  Oleo Mac 735 vlastním již osmý rok a používám ho na sekání (převážně strunou) kolem rozsáhlé hospodářské usedlosti. Dosud jsem naprosto spokojen. I když ho občas "týrám" při sečení strunou o průměru 2,4mm na poměrně vysoké trávě a... celý příspěvek >
pabuk v Krkonoších, 2.8.2007
Koupila jsem si v zahradnictví pabuk - nothofagus - nemáte někdo zkušenost, co s ním udělá zima. Omrzne, obrazí? Vvypadá odolně, ale nedočetla jsem se nikde vyčerpávající informace. Nebo ho dát raději do nádoby? Děkuji Soňa
Jak rozmnožit muchovník a trnku, 2.8.2007
Tak se omlouvám, to, co pod muchovníkem roste, bude něco obyčejného, asi bříza z náletu. Bylo by to moc pěkné, ale bohužel. Soňa
Další diskuze:  6,  7,  8,  9,  10  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika