Příspěvky uživatele - 35.205

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Voda v bazénu, 27.7.2009
Dobrý den, prosím o radu... mame nový bazén, rozhodli jsme se pro upravu vody pomoci soli, bohužel nam sachtu vytopila bourka a solnizator putoval k vyrobci na kontrolu, chtela sem se zeptat, zda lze nejak vyuzit soli v bazenu, premenit ji na chlor... celý příspěvek >
Fíkovník, 26.7.2009
Dobrý den. Právě jsem dostala fíkovník v květináči, jsou na něm již zelené plody. Nevím, jak se o něj nejlépe starat, tedy zda je mu lépe v květináči či ve volné půdě. Jestli ten květináč mám mít doma nebo někde venku. Pokud je mu lépe ve volné půdě,... celý příspěvek >
Rajče - plíseň startuje, 23.7.2009
OL znamená, že můžete rajčata po postřiku Acrobatem urhnout až za 21 dni. Pokud utrhnete dřív, tak patří do odpadu. Jirka
Rajče - postřik - prevence?, 16.7.2009
Jak jsou chyceny plody, tak je to už špatné, Potřeba je stříkat preventivně. Doporučil bych RIDOMIL GOLD aplikovat, co nejdrive, má ochranou lhůtu jen 7 dní. Před tím samozřejmě posbírat zralá a téměř zralá rajčata. Já jsem zatím 1x použil ACROBAT a... celý příspěvek >
Žloutnutí plodů okurek salátovek, 15.7.2009
Je to plíseň okurková, rychle postříkat, viz. předchozí rada.
Hnede flaky na stonkách rajčat, 12.7.2009
Myslim, že je chyba použivat Kupikol jako preventivní postřik. Je vhodný spíše na druhou polovinu vegetační doby, navíc problémem může být fytotoxicita mědi. Ja ho, ale nepouživám. Já dávám ACROBAT tak v polobvině června, ma sice dlouhou ochranou... celý příspěvek >
Cuketa - uhnívání, 12.7.2009
Granule používám několik let a funguji dobře. Chci se zeptat, mam obavu, že pod černou folii se naopak slimaci budou množit, jaké s tím mate zkušenosti?
Rajčata, papriky - preventivní postřik?, 26.6.2009
Vpodstatě stříkam podobně, stříkám ještě zelená rajčata preventivně Acrobatem MZ tak v polovině června. Druhý postřik Acrobatem by podle mne mohl stačit na celou vegetaci, ale 2. případně 3. postřik dávám Ridomil... celý příspěvek >
Rajčata - kdy postřik proti plísni, 26.6.2009
Já jsem stříkl rajčata už před 14 dny Akrobatem. Podle me zkušenosti ochrání dlouho, ale ne po celou dobu vegetace, musí se postříkat minimálně ještě jednou. Podle situace pak postříkam Ridomilem Gold, ten ma ochranou lhutu jen tyden, jestli se... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika