Příspěvky uživatele - 48.26

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Hnojeni lidskymi výkaly ze separacni toalety, 17.6.2009
Je pravda, že dříve si s hygienou asi hlavu moc nelámali, ale zase nepoužívali tolik v potravinách umělá barviva a pověstná,,éčka",i když některé nejsou škodlivé, také se dříve tolik nedesinfikovalo všude a lidé měli větší imunitu, bylo tím... celý příspěvek >
Hnojeni lidskymi výkaly ze separacni toalety, 17.6.2009
Na praxi mi vyprávěli starší mistrové, že když se učili zahradnicemi oni, to jest cca 40-50 let zpět ještě za hlubokého komunismu, hnojili pěstební kultury ve skleníkách dříve právě starými placentami a vším, co bylo dostupné a žádné hygienické normy... celý příspěvek >
Hnojůvka z kopřiv, 17.6.2009
Mě se toto stává také a používám to.Láďa.
Jak často zalévat okurky, 17.6.2009
Myslím si, že by přidání písku nebo ornice mělo pomoci, hlavně dejte pozor na poškození kořenů!!!Láďa.
Hnojeni lidskymi výkaly ze separacni toalety, 17.6.2009
Se zaujetím si pročítám nové příspěvky na toto téma, jak se to vyvíjí.Můj názor je, že bych toto nepoužil do zeleniny z hygienických důvodů, do okrasného záhonku pod letničky nebo mezi trvalky, případně okrasné keře nevidím důvod, proč by se sem... celý příspěvek >
Aký je to to druh borovice?, 17.6.2009
Podle mne to je na 99,9% Pinus nigra neboli borovice černá.Soudím tak podle barvy kmene i jehlic.Láďa.
Problémy s ořešákem, 17.6.2009
Nejlepší by bylo přiložení fotky s postiženým místem, odkud tekutina vytéká, příčin může být více.Láďa.
Jak ochránit afrikány před hlemýžděma, 6.6.2009
Já někde četl, že na slimáky působí obyčejné ovesné vločky.Slimákům moc chutnají, ale protože na ně nemají přizpůsobené zažívací ústrojí, vločky v nich nabobtnají a se slimákama je ámen, prý jsou známy případy, kdy prý slimák přímo exploduje.Já jsem... celý příspěvek >
Padají mi květy/poupata u rajčat/paprik, 5.6.2009
Může jít opravdu o nedostatek fosforu.Mému známému se to taky stalo, přihnojil to hnojivem a pomohlo to.Jako signalizační rostlina na nedostatek fosforu se používá kopr.Nebylo by možná od věci, pokud se plodová zelenina pěstuje ve větším truhlíku... celý příspěvek >
Určení plevele, 5.6.2009
Křídlatka je pěkná mrcha, roste obrovskou rychlostí, ale v budoucnu bude mít nespíše využítí, četl jsem, že se provádí pokusy pěstování křídlaty jako zdroj biomasy pro topení.Aspoň,že bude mít nějaké využití.Láďa.
Skalka ve svahu, 5.6.2009
Já se také pokusím připojit svůj názor.Pozorně jsem si pročetl celou diskusi.Z hlediska sadovnických pravidel je skalka v předzahrádce nepřípustná, předzahrádka má sloužit hlavně jako uvítání hostů a k tomu, aby se kolemdoucí otočili za bohatě... celý příspěvek >
Choroba Dubu?, 5.6.2009
Já bych se tímto moc netrápil, pokud to na dubu není samá kulička.Láďa.
Jiřiny - vyštipování, 4.6.2009
Pročetl jsem si celé toto vlákno a napadlo mne, jestli nekvetoucí jiřiny nemajjí moc dusíku a málo fosforu, to by možná mohla být příčina.Láďa.
Jak zachránit lípu, 4.6.2009
Zkusit ji postříkat můžete, uvidíte,co to s ní udělá.Podle mne to ale s rzí hruškovou nemá nic společného.Postřik lze aplikovat do té doby, dokud lípa bude malá a dosahne se ještě do koruny, až povyroste, může to být problém.Láďa.
Vegetativni schopnosti jabloní a jinych drevin, 4.6.2009
Napíši to asi takto, pokud by se vám podařilo nějak vypěstovat novou jabloň z ušlechtilé části rostliny (tj. nad místem štěpování),nejspíše bude plodit, problém bude asi s kořenovým systémem, protože nebude plně vyvynutý na další růst a bude se... celý příspěvek >
Další diskuze:  6,  7,  8,  9,  10  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika