Příspěvky uživatele - 255.186

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Husqvarna CTH 126 poraďte, 4.5.2012
Nezjištoval někdo cenu nahradních dilu v zahraniči. Polsko, Německo???
Zahradní traktor Husqvarna CT126, 1.5.2012
Da se dokoupit ten levy kryt sekaciho bubny, aby se to dalo použit s bočnim vyhozem???
Zahradní traktor Husqvarna CT126, 1.10.2011
Ucpavani travy ve vyhozu???Za tento rok 3 x ohly nuž.Ještě že jsem přišel na to jak ho vyrovnat.Nechapu proč spodek sekaciho bubnu nema limec i dovnitř aby se nuž nemohl zaseknout do hliny.Proč tam nejsou 2 klinaky..1 na sečeni a jeden na... celý příspěvek >
Zahradní traktor Husqvarna CT126, 28.9.2011
Take bych měl zajem
Zahradní traktor Husqvarna CT126, 13.8.2011
Když jsem kupoval nahradní dil k tomuto modelu, tak ho prodavačka hledala v PC.Vypadalo to jako PDF a byl tam do štoubečku nakres rozebrane převodovky, motoru a všeho ostatního.Byl tam i podrobny nakres elektroinstalace.Hučel jsem do ní s fleškou v... celý příspěvek >
Zahradní traktor Husqvarna CT126, 12.8.2011
U tohoto traktoru, v mezeře kde je řazení rychlosti je v poloze zpatečky čidlo, ktere vypne motor při zařazení zpatečky když je zaple sečení.Nechapu proč, nezkoušel ho někdo odpojit, muže se něco stat když ho demontuji.
Trakturek na sekani, 4.6.2011
Zdravím. Rozhodl jsem se koupit nějaký levnější traktůrek na sekáni zahrady. Rozhodují se mezi. MTD MasterCut 76 a Partner P 11577 RB Oba se daji sehnat do 35 000 kč Vim že za malo peněz, malo muziky ale bohužel vic se nenajde. Má... celý příspěvek >
Co to může být?, 6.8.2010
...a co takhle olše?Má podobné listy.
Co to může být?, 6.8.2010 Obsahuje fotku
Prosím o radu co je toto za stromek? Našli jsme ho v lese a líbil by se nám jako bonsai.Tak se ptám, jestli je vhodný na tvarování... Díky 
Dolmar-Sachs 100 - volnoběh, 26.12.2009
zdravím ta moje co jsem dostál mi nechce ani škytnout potřeboval bych vědet kolik je otáček na seřizovácích šroubech. Někdo to už rozladil a ja nemohu nikde nalézt návod. předem děkuji Standa
Citroník - zalévání, 8.7.2009
ja zalívám podle toho jak si vzpomenu... a musím říct že se jim dalří dobře... světla sice nemají moc ale podle mě se jim daří dobře... mají velké listy a už sou celkem vysoké... jeden má 30cm a druhý 22cm...
Broušení kosy, 5.7.2009
Dobrý den, dovolím si připojit se. Přečetl jsem si všechny příspěvky a konstatuji, že je v nich pravda i zkušenost a jsou i dnes přínosné.  Přestože jsme bydleli na předměstí otec mě v mládí učil kosu naklepávat a jeho rady používám dodnes.... celý příspěvek >
Jahoda Giganta, 30.5.2009
Připojuji se k panu liborovi.jsou to darebáci, jahody vypadaly, že se ani neujmou, natož,že by měly rodit a to do 2 metrů výšky, nejmín.:-)...peníze nemám, ani zboží..dělají mrtvého brouka... Nekupujte!!! Jedná se o firmu z Krnova.s pozdravem elka
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika